World Class

Rozsáhlá a moderní posilovna Praha 1, Václavské náměstí

Exkluzivnější adresu než Václavské náměstí v Praze nenajdete. Více než 1 500 metrů čtverečních, tři podlaží a klub plný mladých, skvělých a módních lidí.

Na cvičení nabízíme rozsáhlý výběr snadno použitelných kardiovaskulárních a posilovacích zařízení od předních světových značek, jako jsou LifeFitness a Hammer Strength. World Class vám navíc každý týden nabízí přístup k široké paletě individuálních a skupinových cvičebních lekcí, které jsou vedené špičkovými instruktory.

Skupinové lekce
Naši členové mají možnost v rámci jejich členství využívat skupinová cvičení, která se uskutečňují pravidelně podle rozvrhu. Rozvrh skupinových lekcí můžete nalézt na: http://worldclass-wenceslas.ambio.cz/index.php?loogged-out
Skupinové lekce začínají již od 7 hodin ráno. Nabízíme rozmanité lekce, jako například Pilates, Yoga, Dance, Zumba, Core training, Circuit training, Kick box, Cycling, Body Pump a GRIT od LesMills a další.

Na většinu skupinových lekcí je výhodnější si udělat rezervaci. Lekce si lze zarezervovat online na našich webových stránkách, a to vždy až 48 hodin před začátkem lekce.

Osobní tréninky
Pokud jste ve fitness začátečníci nebo potřebujete poradit s Vaším tréninkem a výživou, jsou tu pro Vás naši profesionální trenéři. Rádi Vám pomohou s tréninkem od jednoduchých po složité cviky. Potřebujete sestavit tréninkový plán, pomoci zhubnout, namotivovat? Využijte našich služeb. Před samotným tréninkem trenér zjistí složení Vašeho těla pomocí přístroje InBody. Následný trénink tedy bude uzpůsoben Vašemu tělu „na míru“.

Suchá sauna a pára
World Class Vám po tréninku nabízí ideální relaxaci a regeneraci svalů v příjemné sauně a páře. Vše je ideálně řešené, a proto jsou oddělené pánské a dámské zvlášť. Užijte si příjemný komfort po tréninku.

Solária
Vedle posilovny a saun Vám naše fitness centrum nabízí také využití solárií, horizontálního a vertikálního Turbo solária.

1 review

  1. Super fitko přímo v centru. Občas je tam plno, ale chce to vychytat časy. Jako kompenzaci zase beru hezké ženské co tam chodí cvičit. 🙂

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Václavské náměstí 22
Praha 1 110 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

po-pá: 6:00 až 22:30 so: 8:00 až 22:00 ne: 9:00 až 22:00
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner