Máš rád sport, pohyb i relax? Tak si spoj užitečné s tím, co tě baví a zapoj se do našeho týmu FITFUTURE.cz, kde máš možnost si vydělávat každým rokem nadstandartní finanční částku a zároveň dělat prospěšnou věc. S námi máš možnost kariérního růstu a vybudování si obchodního týmu ve svém regionu.

V roce 2016 jsme vytvořili nový projekt, který funguje jako on-line platforma spojující poskytovatele sportovních služeb a lidí vyhledávající právě jejich služby. Neustále zdokonalujeme náš portál, abychom ho posouvali dále a z důvodu každoměsíčního růstu registrovaných i uživatelů přizpůsobujeme a rozšiřujeme nabízené služby. Aktuálně máme 14.500 aktivních uživatelů pro které máme připravený efektivní a prověřený sportovní program (část katalogová, nápaditý blog s různými typy a radami, motivacemi a připravujeme další odvětví), pro registrované máme připravený benefitní program (https://www.fitfuture.cz/vyhody/) z něhož je zaslouženě zatím nejžádanější komplexní marketingová cenově dostupná služba (https://www.fitfuture.cz/design/) a díky našim službám se stáváme bezkonkurenčním a jedinečným projektem na celém území ČR.

FITFUTURE.cz Ti nyní umožňuje formu efektivního i dlouhodobého výdělku, díky rozsáhlému obsahu všech kategorií. Udělej ze svého zaměstnání koníček. Pokud jsi typ člověka, co mu nevyhovuje se každé ráno vzbudit s tím pocitem, že mu každý měsíc přistane na účtu pouze 20.000 Kč a chceš se posunout dále a vybudovat si portfólio klientů i obchodníků, neváhej nás kontaktovat na níže uvedený telefon či nám můžeš rovnou zaslat svůj životopis a my se ti ozveme v co nejkratším možném termínu.

Koho hledáme?
– Telefonní operátor(ka)
– Obchodní zástupce
– Area sales manager

Náplň práce a požadavky:
Telefonní operátor(ka)
(Požadujeme komunikativnost a rodilého čecha, jedná se o práci buď plného nasazení či formou brigády. Nejsme klasické call-centrum, kde jsou pracovníci na sobě namačkaní jak Bob a Bobek v klobouku, ale jedná se o pozici externího telekomunikačního asistenta navolávajícího jednotlivé schůzky obchodnímu zástupci a hlavně pracujícího z pohodlí domova či jakéhokoli místa. My Vám můžeme zaručit nejen zajímavé finanční ohodnocení, ale hlavně i to, že Vám nikdo nebude nadávat či pokládat telefon, jelikož nenabízíte nepotřebnou službu či něco prodáváte.)

Obchodní zástupce
(Požadujeme a preferujeme spolehlivost. Když už Vám navolá telefonní asistentka schůzku, tak se na ni dostavit. Můžeme vám nabídnout naše know-how ve světě obchodu se spojením on-line marketingu. Nepotřebujete kdo ví jaké obchodní či manažerské znalosti, na vše Vás připravíme a proškolíme, aby jste se naučili obchodní komunikaci s tahem na branku. Milujeme obchodničinu a dovednosti co se u nás naučíte lze využívat v budoucnu i v jiných obchodních odvětví. Jelikož víme sami moc dobře po mnohaletých zkušenostech, jak může být obchodní činnost individuální s různými výsledky a lze se v některých jednotlivých případech i spoléhat jen sám na sebe, je možnost z naší strany individuální spolupráce s jednotlivým obchodním zástupcem, aby byly výsledky obou stran co nejefektivnější a měli jste takové finanční ohodnocení, aby jste byli plně spokojeni a nemuseli se omezovat ve vašich osobních potřebách.)

Area sales manager
(Na každý region v ČR hledáme člověka, co bude mít na starost obchodní činnost zástupců ve své svěřené oblasti. Co by měl umět manažer pracující pro FITFUTURE.cz? Zkrátka všechno! Správný manažer musí přeci dokázat, že je nejlepší ve všech směrech, aby mohl být vzorem a jít příkladem svým svěřencům. Je-li potřeba, musí vzít telefon a ukázat operátorce jak efektivně navolávat schůzky. Slovo „nejde“ v našem slovníku nenalézáme. Být nejlepší v sepisování obchodních smluv a další. Na vše ale dokážeme připravit díky našemu propracovanému školícímu systému. Dobrý manažer musí neustále zajišťovat kvalitní chod obchodní stránky FITFUTURE v daném regionu. Nepotřebujeme kancelářské lidi, ale My sháníme lidi, co se nebojí zodpovědnosti a i práce v terénu. A za to budete nadstandartně finančně odměněni.)

Co nabízíme?
Obchodní školení zdarma
Šanci být na počátku něčeho velkého
Dlouholetou spolupráci odměněnou jak aktivním, tak i pasivním příjmem
Nadstandartní pracovní ohodnocení
Vysoké bonusy
Benefity od různých partnerů
Možnost vedení obchodního týmu
Možnost rychlého i stabilního příjmu (U nás lze vydělat 3000 Kč za 20 min. Jak? To Vám rádi ukážeme.)

Své CV zasílejte na níže uvedenou e-mailovou adresu (žijeme přátelé v 21.století, proto pochopíte, že upřednostňujeme CV s fotografií).

Informujte se o Vašich možnostech:
Tel: +420 723 672 460
E-mail: fitfuture@outlook.cz