Webové stránky

PŮSOBIVÝ DESIGN A SNADNÁ OBSLUHA

Většina námi vytvářených webových stránek běží na architektuře redakčního systému CMS. Námi použitý publikační systém CMS, je plně modulární a snadno rozšířitelný. Máme v portfoliu mnoho odzkoušených a plně kompatibilních rozšíření, která jsme schopni ihned dodat, nebo vyrobit individuální funkčnost přesně podle Vašich potřeb.

REDAKČNÍ SYSTÉM

Námi používaný redakční systém pro správu obsahu (CMS) umožňuje vytvářet webové stránky a masivní online aplikace. Mnoho aspektů včetně vysoké bezpečnosti, rozšiřitelnosti a ovládání z něj učinili jeden z nejlepších nástrojů pro publikování.

WEBDESIGN

K vytvořeným internetovým stránkám dodáme grafický design přesně podle Vašeho přání a oblasti zaměření prezentace. Vytvoříme Vám profesionální grafické prvky pro Vaše nové nebo stávající internetové stránky včetně multimediálních prvků.

MULTIMÉDIA

Vytvoříme Vám profesionální grafické prvky pro Vaše nové nebo stávající internetové stránky včetně multimediálních prvků. Do webové prezentace integrujeme prvky pro přehrávání videa, hudby, online aplikace pro rezervace a další aplikace.

MOBILNÍ VZHLED

Při tvorbě webových stránek používáme standardně responzivní vzhled při použití technologie HTML5. Takto je zaručeno zcela bezproblémové zobrazení na jakémkoliv zařízení. Rozložení vzhledu webových stránek se přizpůsobuje zobrazovacímu zařízení.

Internetové obchody

OPRAVDU NEOMEZENÝ ESHOP

Naše řešení internetového obchodu je postaveno tak, aby Vás neomezovalo ve Vašem postupném rozvoji. Obsahuje všechny důležité funkce, které je možné dle potřeby snadno povolit nebo zakázat skrze webovou administraci.

Neomezený počet položek zboží a kategorií je samozřejmostí.
Technické řešení eshopu, včetně všech součástí přechází do Vašeho vlastnictví.
Eshop není zatížen měsíčními ani jinými pravidelnými poplatky.

Grafické práce a tisk

111

WEBDESIGN

Více než 5 let děláme webdesign, který prodává. Milujeme promyšlenou jednoduchost, tvoříme moderní a čistý design a hledáme efektivní webová řešení.

222

LOGO A MANUÁLY

Logo manuál je podrobný dokument, který popisuje pravidla použití Vašeho loga. Obsahuje souhrn pravidel, jak logo použít a zároveň jak, logo nikdy nepoužít.

333

TISKOVINY A VIZITKY

Grafické zpracování tiskovin a prezentačních materiálů. Tvorba prezentace a brožury, plakáty, pozvánky a další. Vytvoříme Vám originální vizitky, díky kterým si Vás lidé lépe zapamatují

444

KATALOGY

Navrhujeme a zajišťujeme kvalitní tisk produktových katalogů, časopisů, propagačních materiálů, reklamních brožur a skládaček.

Reference