Ondřej Daňa „The Ondrej“

Specialista na výživu a fitness trenér Praha 4, Krč. Výživový poradce, osobní a efektivní fitness trénink a další

Nemám rád, když si někdo myslí, že nejde zároveň zvedat těžké váhy a skákat salta. Věřte, že to jde a já vám ukážu jak na to.

Během let vyzkoušel různá sportovní odvětví – od stolního tenisu, přes basketball, bojová umění se zbraní i bez ní. V současné době se věnuje nejvíce kombinaci vzpírání, kulturistiky a gymnastiky. Sám jednotlivé části vnímám jako vzájemně se doplňující a prolínající. Tato funkčně vyvážená kombinace pohybů by se dala snad nazvat CrossFitem.

Největší úspěch:
1. Mistr ČR ve Fitness 2016
1. Místo na GP Fitness 2014 v kategorii Fitness muži.

Specializace:
– Posilování s vlastní vahou
– Základy gymnastiky a akrobacie
– Tvorba tréninkových plánů se zaměřením na sílu, objem, kondici a spalování tuk
– Trénink na kruzích
– Poradenství s výživou
– Strečink a mobilita

Každý z trenérů má pro svého klienta připravený individuální program, aby byly Vaše výsledky co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se mohou lišit ceny za jednotlivé tréninky či balíčky. Cena je smluvní. My Vám ale garantujeme nejnižší cenu, jakou trenér nabízí. Pro výši hodinové sazby kontaktujte přímo trenéra

7 reviews

 1. The Ondrej - Mladá česká krev

  Ondřej mi pomáha na ceste k lepšiemu telu. Musím povedať, že zatial je Ondra môj tretí trenér a asi zostane ako ten posledný. Má super prístup, čo znamená, že je priateľský a komunikatívny no zároveň je prísny. Veľa krát by som skončil už pred koncom tréningu ale vie ma motivovať a udržať až do konca. Pri tréningoch s ním je celkom sranda, ale to bude asi subjektívna vec lebo máme podobný druh humoru..Fakt som spokojný aj s jedálničkom ktorý mi spravil úplne na mieru. Prostě skvělej chlápek:-)

 2. Dokázal vybudovat něco z ničeho !!

  Už to budou 4 roky kdy jsem Ondru poznala a začal mě trénovat. Za to jak teď vypadám a za můj zdravotní tav můžu poděkovat zrovna jemu. Před tím než mě začal trénovat byla jsem na tom zle vyhublá, nemocná a psychicky jsem na tom tom taky moc dobře nebyla. Prakticky mě vybudoval z ničeho. Jeho úžasný optimistický přístup tvrdé tréninky jídelníček na míru a morální podpora je úžasná. Tréninky jsou zábavné, pestré a originální. Je to opravdový pan trenér neboť mi nepomohl jen fyzicky ale i Psychicky čehož si hrozně moc cením a u mnoha trenérů se toho nedočkáte. 😉

 3. uz se moc tesim na spolupraci s ondrou pred tym sem chtel s necim poradit a on mi poradil hned a funguje to je to proste borec me posunul o krok dal

 4. Skvele vedeni s maximalni efektivitou!

  S Ondrou spolupracujeme a komunikujeme na dalku. Dostal jsem od nej uz bezpocet skvelych rad co se tyce treninku a vyzivy. Jeho rady pro me maji cenu zlata :). Skvele funguje vse co mi poradi, uz je pak jen na me, abych se snazil to vse svedomite dodrzovat. Sve zkusenosti a vedomosti umi predavat velmi lidskou a pratelskou formou, diky cemuz je snadne vse rychle pochopit a aplikovat. Ondru jako trenera vsem doporucuju. Je to „profik“ na svem miste, vyuzijte toho!

 5. Je prostě nejlepší

  Tréninky mi vždycky zlepší den. Ondra je přísný, ale zároveň se pokaždé zasmějeme. Když mám nějaký problém a jsem z toho ‚mimo‘, řekne mi něco, čím mi pomůže. Když mě něco bolí, vymyslí mi cvičení tak, abych si na to ani nevzpomněla. Je prostě opravdu nejlepší.

 6. Profesionál s efektivním přístupem

  Když jsem začal cvičit, myslel jsem si, jak to zvládnu sám. Tři měsíce úplně bez výsledku. Pak jsem zkusil Ondru a poprosil ho, aby na mě dohlédl. Již za měsíc jsem cítil pokroky nesrovnatelné s předchozími. Perfektně vyvážený tréninkový plán a tělo napumpované testosteronem. Prostě naprosto perfektní účinky skvěle promyšleného plánu. Při další příležitosti rozhodně sáhnu po Ondrovi, aby mě dostal zase o kus dál. Díky.

 7. Skvělý mentor s perfektním individuálním přístupem v posilovně i mimo ní

  Ondru jsem poznal pár let zpět a upřímně musím říct, že změnil celý můj pohled na posilování a věci s ním spojené. Od začátku mi přesně popisoval co dělat, jak a proč a jakýkoliv můj dotaz vždy odpověděl k mé úplné spokojenosti. Upravit trénink pro určitou partii nebyl žádný problém a už po měsíci byl vidět znatelný progres. Naučil mě důležitost techniky před velkými vahami a dřít zodpovědně od začátku do konce. Když mi školní a pracovní vytíženost zabraňovaly v častějších návštěvách posilovny, vymyslel mi plán tak, abych nepřišel o nabytou hmotu a nelámal nade mnou hůl ani v situacích, kdy jsem jí nad sebou lámal sám, za což mu patří můj neskonalý dík. Jsem strašně rád, že jsem měl tu čest ho poznat a udělám všechno proto, abych jeho důvěru ve mě splatil poctivou prací a tréninkem. Děkuju ti za to, že mi pomáháš splnit si sen 🙂

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štúrova 20
142 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: dle dohody So - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner