Wellness Domyno a ProGym Domyno

Moderní fitness a wellness centrum Praha 4, Lhotka. Profesionální fitness trenér, masáže, hubnutí, formování postavy...

Domyno Wellness je zajímavou kombinací sportu a relaxu. Už od samého začátku jsme byli vedeni myšlenkou, že chceme, aby různé typy pohybových aktivit byly dostupné všem a byly maximálně komplexní! Z tohoto důvodu u nás naleznete nejen prostorné fitness centrum, ale i nové a moderně zařízené tréninkové centrum s názvem ProGym. Domyno Wellness je také Juniorská Škola Aerobiku, kterou vede Iva Farářová, ikona národního, ale i světového aerobiku.

1)WELLNESS DOMYNO – spojení fitness a wellness zážitků na jednom místě
– V rozsáhlém prostředí fitcentra najdete posilovací stroje pro veškeré partie těla, rozdělené do několika cvičebních zón. U nás se odreagujete od běžných starostí, zpevníte tělo, posílíte zdraví i fyzickou kondici. Jednotlivé zóny fitness stojí na ploše větší než 800 m2. Vedle toho máme cvičební sál pro různé druhy pohybových aktivit, do spinningového sálu se vejde až 30 spinerů. Dále si u nás můžete zarelaxovat v podání tradičních thajských masáží či od bolesti ulevujících sportovních masáží.

Využívejte naše služby naplno! To, že budete odcházet z našeho fitcentra spokojeni se postarají profesionálové ve svém oboru jak na individuální fitness trénink, tak i skupinové lekce s možností sestavení výživového stravovacího plánu na míru.

Pohybové aktivity:
Piloxing, port de bras, pilates, yoga, power yoga, stepy body, aerobik, fitbox, SM – systém, posilování problémových zón, cardio bosu, latina, rehabilitační bosu, břicho expres, bosu fitness

Další služby:
Sportovní i thajské masáže, sauna, solárium

Kontakt:
Manažer wellness – Věra Čermáková
wellness@domyno.cz

2)PROGYM – unikátní tréninkové centrum nejen pro vrcholové sportovce
-Tento unikátní sportovní prostor jsme vybudovali po vzoru podobných zařízení, které jsme měli možnost navštívit na amerických sportovních univerzitách. Jedná se o 700 m2 krytou halu, která je rozšířena o 1200 m2 venkovních sportovních ploch. Domyno ProGym je vybaven špičkovým sportovním zařízením, které je svým zaměřením ojedinělé a je určeno jak pro vrcholové profesionální sportovce, tak i pro nejnáročnější sportovní veřejnost.

Pohybové aktivity:
Kruhový trénink, TRX, kondiční cvičení, kettelbell, crossfit trénink, H.E.A.T. program, fitness trénink, core trénink

Kontakt:
Manažer ProGym – Adam Chlapík
email: kondicniprogram@domyno.cz
tel.: 776 146 666

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novodvorská 1062/12
142 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: 7 - 22 hod So - Ne + svátky: 9 - 21 hod
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner