RSF Praha

Životní styl a TOP kondice. Bojové sporty Praha 8, Bohnice

V našem sportovním centru najdete pouze profesionály, kteří se specializují na tyto služby:

KICKBOX
Kickbox lidé provozují buď jako plnokontaktní sport (full-contact) nebo jako způsob zlepšení zdravotního stavu a tělesné i duševní pohody. V případě plnokontaktního sportu mají na sobě bojovníci speciální trenýrky a ochranné vybavení zahrnující: chránič zubů, omotávky rukou (bandáže), boxerské rukavice 10-oz., chránič třísel se suspenzorem, chrániče holení a nártů (tzv. botičky) a nepovinně i helmu (většinou se používá pro bojovníky mladší 16 let). Bojovnice pak navíc ještě mají chránič hrudi, přes který mají sportovní top.

MUAI THAI
Muay Thai známý též jako thajský box (thaibox) je thajské plnokontaktní bojové umění. Jedná se o jeden z nejtvrdších bojových sportů. Jsou povoleny údery lokty a koleny. Kromě suspenzoru, chrániče zubů a rukavic se nepoužívají žádné chrániče a bojovníci nastupují k zápasu bosí.

KARATE (KYOKUSHIN)
Kyokushin je styl karate, založen roku 1964 japonským mistrem karate korejského původu Masutacu Ójamou. Zápasy zde probíhají bez jakýchkoliv chráničů a techniky jsou vedeny plnou silou na tělo soupeře. Zakázány jsou pouze údery na hlavu (přičemž kopy na hlavu jsou povoleny).

JUTSU (SEBEOBRANA)
Reálná sebeobrana, systém vytvořený na základě zkušeností z různých odvětví tradičního i moderního způsobu boje. Nejedná se o sport, přesto je vhodná pro všechny věkové kategorie od cca 12 let, a to pro muže i ženy. Vyšší stupeň provedení technik vychází z Jutsu, je to esence bojových umění a nauka o vitálních bodech.

PRODEJ POTŘEB A SPOLUPRÁCE
Spolupracujeme s prodejem fitness suplementů, které můžete naleznout na našem webu.

 

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bukolská 4
Praha 181 00 CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: dle dohody So - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner