Klik masáže

Masáže, terapie a cvičení Praha 2, Vinohrady

V našem masážním centru v Praze přistupujeme ke každému klientovi INDIVIDUÁLNĚ, protože co je účinné a vhodné pro jednoho, nemusí mít ten samý efekt pro druhého. Mimo jiné, onemocnění či zhoubná nemoc může být skryta pod prvotním problémem, se kterým k nám klient přichází.

Diagnostika je u nás nejzákladnější službou!
Na základě důkladné analýzy pak můžeme efektivně a profesionálně doporučit nejlepší kombinaci procedur, ozdravných masáží a terapií nejen pro Vaše tělo, ale také duši. Bez této úvodní diagnostiky nelze u nás podstoupit ani relaxační masáž!

Používáme jen kvalitní masážní oleje v BIO kvalitě. Rádi Vám připravíme dárkový poukaz na masáže nebo cvičení z naší nabídky, kterým potěšíte své blízké

Služby:
1) Masáže
2) Cvičení a mobilizační techniky
3) Psychoterapie „léčba duše“ resp. duševních chorob a poruch
4) Terapie a cvičení zraku

1) Masáže:
– Šíje, záda, ruce, nohy, břicho, hrudník i zadeček, partie těla, na které se lze zaměřit individuálně nebo komplexně v rámci celkové masáže celého těla. Při masáži  přistupujeme ke každému klientovi individuálně, využíváme  kombinaci několika masážních technik a speciálních postupů, proto je vždy masáž „na míru“ klienta, každý potřebuje něco jiného a jsme si toho vedomi. Samozřejmostí je úvodní diagnostika a zhodnocení Vašeho aktuálního zdravotního stavu.

Diagnostika je proces, při kterém se zjišťuje opravdu mnoho informací z oblasti zdravotního i duševního stavu klienta. Proto je velmi důležitá důvěra, úplné a pravdivé informace při úvodním rozhovoru maséra s klientem. Našim cílem je Vám co nejrychleji a nejúčinněji pomoci, ne naopak!

2) Cvičení a mobilizační techniky:
– Pomocí různých cviků, hmatů a působením na akupresurní body, jsme schopní uvolnit různé bloky v těle. Samotné vyšetření spočívá prohlédnutím celého těla, následně prohmat postižených oblastí a pak postupném uvolňováním blokovaných, či bolestivých partií.

3) Psychoperapie:
Jsme tu pro Vás i v případě, že se potřebujete posunout někam dál v rozvoji své osobnosti, hledáte nový směr či smysl své existence.

Co Vám můžeme nabídnout?
– Pomoc při řešení problémů v osobním životě a ve vztazích
– Pomoc při zvládání stresu
– Překonání utrpení a traumatických životních zkušeností
– Podporu a porozumění
– Prostor pro sebepoznání o objevování vlastních možností
– Znovuobjevení pocitů radosti, naděje a smyslu života

Co můžeme zaručit?
– Diskrétnost a anonymita
– Mlčenlivost
– Respekt k Vaší osobnosti
– Bezpečný prostor pro sdělení Vašich problémů

4) Terapie a cvičení zraku

Eye glasses on eyesight test chart background

Nově Vám poskytujeme tuto indickou metodu ke zlepšení a regeneraci Vašeho zraku, která se používá už stovky let. A stále se zdokonaluje.

Pojďte se s námi naučit zlepšovat Váš zrak. Pro ty, které limitují narůstající dioptrie máme ŘEŠENÍ!

Nošením brýlí, tedy jakýchsi „očních berliček“ se překonává nesnáz s horším viděním, ale jejich trvalé nošení zhoršuje zrak tím, že zabraňuje volnému a přirozenému pohybu očí a nutí je strnulosti díváním se v mezích brýlí. Tím se mohou  zkracovat okohybné svaly a následně deformovat oční bulva. Po několika letech potřebujete brýle silnější a vůbec si neuvědomujete, že svou nečinností vlastně podporujete degeneraci očí, orgánu, který Vám dává nejvíce informací!

Zbavit se zcela brýlí NENÍ nemožné. Je však opravdu nutné pravidelně a hlavně poctivě provádět speciální cviky. A to Vás rádi naučíme.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

U Zvonařky 7
120 00 CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: 10 - 22 hod
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner