Drahomíra Sikorová

Profesionální masér Praha 3, Žižkov. Masáže sportovní, těhotenské, relaxační, anticelitidní, reflexní terapie, mobilizace kloubů a další

Spolupracuji i s velkými zdravotnickými centry. Neustále prohlubují své znalosti studiem nejnovějších technik a absolvováním nových praxí.

Zaměření:
– Klasické masáže
– Sportovní masáže
– Anticelitidní masáže
– Dornova metoda
– Reflexní terapiie
– Jemná mobilizační technika
– Baňkování
– Těhotenská masáž

Velký důraz kladu na kvalitu odvedené práce. Masáž pro mě není jen práce, ale hlavně koníček. Proto neváhejte a přijďte se o tom sami přesvědčit do našeho masérského salónu La Provence na Praze 3, kde na Vás čekají příjemné prostory, kde si bezpochyby odpočinete, zrelaxujete a naberete nové síly.

MASÁŽE
Klasická masáž:
Je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze ji taky díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.

Masáž proti celulitidě a formování postavy:
Tato masáž je určena především ženám, které trápí celulitida. Masáž je však vhodná i pro muže, kteří chtějí podat vysoký výkon. Je to masáž ideální v boji proti celulitidě, vhodně kombinuje tlak a podtlak při masáži. Tím dochází ke zvýšenému prokrvení tkáně, rozrušování tukové tkáně.

Těhotenská masáž:
Těhotenství přináší velkou zátěž na bederní oblast zad, proto je masáž během těhotenství skvělá. Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou, bolavých prsou a usnadňuje průběh těhotenství i porodu.

Dornova metoda:
Dornova metoda je jemná terapie, která vrací klouby a obratle na původní místo a to za pohybu pacienta v dynamice. Dornova metoda je doplněna Breussovou masáží na celkové zklidnění a relaxaci organismu po terapii

Jemné mobilizační techniky:
Mobilizace kloubů – je to postupné zvyšování rozsahu pohybu v kloubu. Provádíme jí jemnými opakovanými pohyby na hranici aktuálně možné pohyblivosti.

Reflexní terapie:
Reflexní terapie využívá tlaků a masáží reflexních bodů zejména na chodidlech a to nejen pro diagnostiku (určení stavu příslušného orgánu), ale i pro léčbu.

Sportovní a rekondiční masáž:
Tyto masáže spadají do kategorie klasických masáží, které se zaměřují především na masírování svalů nejvíce zatěžované partie těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnují i celému tělu klasickými technikami. Zatím co rekondiční masáž je v podstatě masáží relaxační a slouží především k osvěžení unaveného organismu

Baňkování:
Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů.

Každý z masérů má pro svého klienta připravený individuální program, aby byly výsledky co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se mohou lišit ceny za jednotlivé masáže či balíčky. Cena je smluvní. My Vám ale garantujeme nejnižší cenu, jakou masér nabízí. Pro výši hodinové sazby kontaktujte přímo maséra

1 review

  1. Zkušená a příjemná profesionálka

    Zkušená masérka se šikovnými prsty, dokáže přitlačit na těch správných místech. Žádné jen rozpatlávání oleje po těle. Za mě mohu jen doporučit!

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Náměstí Jiřího z Lobkovic 19
130 00 CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner