Fit s Luckou

Yoga & Pilates studio Praha 10, Strašnice. Efektivní cvičení a zkušení lektoři. Jóga, hubnutí, tvarování postavy a další

Nabízíme skupinové a individuální lekce, které vedou kvalifikovaní lektoři. Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům, který umožňuje větší progresi v nápravě pohybového aparátu a odstranění špatných pohybových stereotypů. Každý klient je pro nás důležitý. Skupinové lekce doporučujeme spíše pokročilým klientům, individuální lekce jsou vhodnější pro začátečníky. Cíleně se můžeme věnovat danému klientovi s aspektem na jeho potřeby, který pak na sobě velmi rychle vnímá pozitivní změny.

Na lekcích yogy i pilates se zaměřujeme na kompenzační cvičení, zpevnění a zároveň protažení svalů celého těla, cílené formování postavy. Své klienty učíme zdravý pohyb z důvodu prevence bolestí hlavy, šíje, zad a kloubů. Cvičení poskytuje prostor pro uvědomění si vlastního těla a jemná práce mysli pomáhá odstranit stres, napětí a dodá Vám energii!

Studio je vybaveno kvalitními pomůckami pro cvičení yogy a techniky pilates – cihly, bloky, popruhy, deky, rollery, S-bally, velké míče, flexbandy, pilates kruhy. Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení položek na cvičení.

Nabízíme tyto skupinové lekce:
– Hatha yoga
– JIN yoga
– Vinyasa yoga
– Kundalini yoga
– Zdravá záda
– Pilates na podložce / s lehčím náčiním

V rámci individuálních lekcí umíme pracovat s těhulkami a po porodu, nabízíme lekce jógy a pilates šité na míru – konkrétní potřeby klienta.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Turnovského 2
100 00 CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: dle rozvrhu a dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner