All Power Gym

Fitness centrum a posilovna Praha 3, Vinohrady. Cycling, cvičení, hubnutí, kondice, redukce hmotnosti...

Posilovna a fitness centrum v lokalitě Praha 3, Vinohrady. Tato posilovna nabízí různé sportovní aktivity, skupinové cvičení jako je např. cycling, kruhový trénink, bosu, cross training, tak zde můžete i vyzkoušet individuální fitness trénink s odborným dozorem kvalifikovaného trenéra. Dále zde najdete na baru kvalitní suplementaci, která Vás posune ještě dále ve vašich sportovních výkonech.

Fitnesscentrum je vybaveno 20 posilovacími stanovišti, 40 jednoručními činkami a rotopedy. V programu tohoto centra také naleznete zajímavé akce týkající se posilování jako je např. Žižkovský Benchpress a jiné.

Tato posilovna je pro Vás tou správnou volbou, jestli-že hledáte přátelskou a rodinou atmosféru a zároveň si chcete naplno užít vašeho cvičení. Velmi příznivé jsou zde ceny jak tréninků a lekcí, tak i fitness doplňků.

Kdo se o Vás bude starat?
– Profesionální fitness trenér Kamil Tůma, který nabízí dlouholetou praxi a své zkušenosti rád předává svým klientům. Je znám svým individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, to je důvod, proč mají jeho klienti fantastické výsledky.

Co Vám nabízíme?
– Posilovna
– Individuální trénink
– Skupinové cvičení
– Schwinn cycling
– Bosu
– Cross training
– Výživové poradenství
– Fitness doplňky
– Tabata

a zábavné fitness akce…

Na nic nečekejte a přijďte vyzkoušet cvičení v našem fitness centru.

Velehradská 20
130 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po -Pá: 10 - 20 hod
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner