Spiralyoga

Terapeut a lektor Bc. Renata Škrabalová. Jóga Praha 1-centrum.

Spiralyoga je ucelený systém,který vychází z Iyengar yogy a využívá spirální stabilizaci. Klade zvýšený důraz na správné provedení ásan, zapojení funkčních spirálních zřetězení svalů, které by se mělo správně zapojovat v každém kroku.

15 let pracuji jako terapeut.Většinou pracuji pomocí Dornovy metody, ale často využívám i jiné techniky (Spiral dynamik, SPS a jiné). Specializuji se na skoliózya často ke mě jezdí i případy, které dostaly doporučení k operaci, která skoliózu řeší zavedením kovových tyčí do zad.

Pracuji také jako lektor SPSa tuto techniku vyučuji maséry a fyzioterapeuty po celé republice. Tuto svou praxi využívám s klienty na józe.

Často u mě končí lidé, kteří si ať už špatně prováděnou jógou, nebo i jinými sporty vytvořili zdravotní problémy. Samozřejmě lepší je začít správně už od začátku.

Spíše než za jogína se považuji za terapeuta, který využívá jógu, stejně jako další systémy a techniky, abych lidem pomohla vrátit se k sobě, k dokonalému zdraví, do svého středu.

Další specializace:

SM systém:
Technika, která Vás naučí správně chodit i stát. Je vhodná zejména pro lidi s bolestmi, po operaci, skoliozy, zvětšené bederní a krční lordozy a jiné odchylky od správné funkce zapojení svalů.

– Fitness trénink:
Cvičení se zaměřením na rozvoj nejen fyzické zdatnosti, ale i psychické. Zdravotní cviky s koncentrací na zpevnění postavy.

Dornova metoda+
Pomůžeme vám efektivně při bolesti zad a kloubů. Jedná se o svalstvo podél páteře a navrácení obratlů do správné polohy.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Na Perštýně 10
110 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner