Do-formy.cz

Být ve formě může každý. Masáže, výživa, posilování Brno-Štýřice

Naší snahou je přiblížit sportovní aktivity a zdravý životní styl širokému spektru lidí. Nenabízíme trenérské služby pouze sportovcům, ale každému, kdo projeví zájem. Ať už je Vašim cílem redukce nadváhy, zlepšení kondice, udržení zdraví, odstranění bolestí zad či posun ve sportovním výkonu, můžete se na nás obrátit a my Vám pomůžeme.

Součástí naší činnosti je také odborná příprava instruktorů nových cvičebních forem, zejména D-Yogi Fly – cvičení v síti, AirAcro – párové akrobacie a D-Yogi BareS – cvičení u baletní tyče.

Naše aktivity jsou zaměřené jak na laickou veřejnost, tak veřejnosti odborné. Vytváříme nové cvičební styly, ale nezapomínáme ani na běžnou klientelu. Nabízíme profesionální vystoupení, ale pořádáme také příměstské tábory. Masírujeme, pomáháme s výživou a prodáváme cvičební pomůcky.

Protože věříme, že být ve formě může každý.

Pro naše trenéry je na prvním místě zdraví. Poskytujeme proto kombinaci posilovacích, rehabilitačních a protahovacích technik, které jsou vhodné jak pro výkonnostní sportovce, tak pro začínající cvičence. Výhodou osobního tréninku je, že je psaný přímo na míru klientovi a přizpůsobuje se jeho aktuálnímu vývoji a potřebám.

S naším osobním trenérem můžete navštívit svoji oblíbenou posilovnu (vstup do posilovny není v ceně osobního trenéra) nebo využívat prostory Flash Gymu a jeho vybavení (vstupné s trenérem je zdarma). K vybavení Flash Gymu patří overbally (malé gymnastické míče), fitbally (velké gymnastické míče), bossy (polomíče), yoga bally (4 kg těžké míče plněné pískem), TRX, vzdušné sítě, trampolína, hula hoop, švihadla, gymnastické gumy, yoga bloky a podložky.

Více zde: http://www.do-formy.cz/individualni-treninky/osobni-trenink/

Pro zájemce o výhodné slevy z projektů Do-Formy nabízíme členství v Klubu Do-Formy

Více zde: http://www.do-formy.cz/

1 review

  1. Nejinovativneji kurzy a nejprijemnejsi prostredi vcetne lektorek

    Studio Do formy je nasato velmi pozitivni energii, disponuje velmi kompetetnimi a prijemnymi lektorkami a nabidka kurzu je velmi inovativni a flexibilni ve smyslu prizpusobeni se potrebam jednotlivych klientek/klientu. Byla jsem u zrodu studia, kdy se zacinalo s Fly jogou a navstevovala jsem behem meho dvouleteho pobytu v CR prakticky vsechny nabizene kurzy vcetne vikendovych workshopu. Nyni jsem opet v zahranici a studio Do formy mi zatim zadne jine zahranicni (jakkoliv luxusni a drahe) studio nedokazalo nahradit.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jaroslava Foglara 13
639 00 Jihomoravský kraj CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: dle dohody So - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner