Petr Vopálka

Osobní fitness trenér a profesionální masér Praha 4, Chodov. Zdravotní cvičení a masáže, odstranění bolesti zad...

Jsem profesionální zdravotní masér terapeut a instruktor fitness. Vzhledem k tomu, že si uvědomuji, že pro Vaše tělo je důležitá relaxace, ale i správný pohyb, rád bych Vám touto cestou nabídl různé druhy masáží, ošetření a cvičení ve fitness. Působím také jako mobilní masér, to znamená, že masáž si můžete užít i v pohodlí Vašeho domova.

Cvičení ve fitness:

V dnešní době je cvičení ve fitness hodně vyhledávané, protože se zde můžete při cvičení zaměřit na partie, které chcete posilovat. Ovšem je třeba cvičit správně, např. vhodně nastavit intenzitu zátěže, opakování, správně a pravidelně se věnovat strečinku, držení těla při cvičení apod. Je toho mnoho, na co si dát pozor, jinak může mít cvičení opačný účinek. Rád Vám poradím se správným cvičením. Při cvičení se hlavně zaměřuji na strečink, který je v dnešní době hodně zanedbáván, správné držení těla, odstranění případných problémů pohybového aparátu a hlavně na Váš dobrý pocit.

Masáže:

Nabízím různé druhy masáží, jako například masáže relaxační, které jsou zaměřené především na odpočinek, zdravotní, při kterých se snažíme především uvolnit ztuhlé svaly, sportovní, které jsou výborné, pokud jste unaveni po sportu. Dále nabízím hloubkové ošetření svalových vláken. Tuto proceduru možná znáte ze zdravotnictví pod názvem terapeutická masáž. Tato procedura je zaměřená na odstranění spoušťových bodů a uvolnění ztuhlých svalů, které často způsobují  nepříjemné pocity, či bolesti a je účinnější, než klasická masáž zdravotní.

Více informací o nabízených službách se dozvíte na mém webu zdravotní masér.

→ Každý z trenérů má pro svého klienta připravený individuální program, aby byly Vaše výsledky co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se mohou lišit ceny za jednotlivé tréninky či balíčky. Cena je smluvní. My Vám ale garantujeme nejnižší cenu, jakou trenér nabízí. Pro výši hodinové sazby kontaktujte přímo trenéra 

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hornomlýnská 7
148 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: dle dohody So - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner