Jan Buchta

Profesionální fitness trenér a výživový poradce Praha 4, Pankrác. Výživa, fitness, trenér, hubnutí, rýsování, tvarování a další.

Osobní fitness trenér, výživový poradce a bývalý vrcholový sportovec působící v lokalitě Praha 4, Pankrác.

Vzdělání, certifikace a zkušenosti:
– 2009 Mistr ČR (florbal)
– 2013 Trenérská licence florbal
– 2015 Stáž v zahraničí (osobní trenér)
– 2016 Fitness instruktor (Petr Tlapák: fitness institut Tonus)
– 2017 Zdravá záda – zdravý pohyb (Faceczech)
– 2017 Kondiční trenér florbalu

Specializace:
– Osobní fitness trénink
– Výživové poradenství
– Skupinové lekce
– Balanční cvičení
– Zdravotní cvičení
– Fyzio/Kompenzační cvičení
– Funkční trénink
– Kruhový trénink

Zaměření:
– Redukce hmotnosti
– Rozvoj síly
– Zlepšení kondice a celkového fyzického stavu
– Nabírání svalové hmoty
– Příprava sportovců (florbal, volejbal a další…)
– Tvarování postavy
– Doporučení vhodné suplementace
– Odstranění bolesti zad
– Diagnostika pohybového aparátu
– Centrace těla
– Flowin
– Kettlebell
– Bosu
– TRX

→ Každý z trenérů má pro svého klienta připravený individuální program, aby byly Vaše výsledky co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se mohou lišit ceny za jednotlivé tréninky či balíčky. Cena je smluvní. My Vám ale garantujeme nejnižší cenu, jakou trenér nabízí. Pro výši hodinové sazby kontaktujte přímo trenéra ←

8 reviews

  1. K Honzovi chodím pravidelně 3x týdně už po dobu jednoho roku a nikdy bych neměnil. Stále nutí člověka posouvat své hranice a v případě potřeby je připravený pomoci s minimalizováním nebo dokonce odstraněním následků různých zranění/ operací atp. U Honzy tedy dostanete full servis, což není úplně obvyklé. Rozhodně tedy doporučuji vyzkoušet.

  2. K Honzovi jsem chodila více jak půl roku. Predtim jsem byla zvykla na cinky, tak jsem měla obavu jak to bude s Honzou, když jede tréninky převážně s vlastní vahou… a takhle do těla jsem si snad nikdy nedala ale došlo i na cinky. Proste mi vyhověl. Takže je super, ze se umí přizpůsobit dle přání klienta! Honzu doporučuji

  3. S Honzou už spolupracuji přes rok. Máme vždy období, kdy se vidíme častěji a pak taky kdy se skoro nevidíme. Ale vždycky když k němu jdu tak vím, že to bude stát za to. Vracím se po zranění a jsem si jistý, že po jeho přípravě na tom budu lépe než předtím. Mohu jen doporučit. A navíc je s ním sranda…

  4. K Honzovi chodím už rok 3x do týdne a je vážně super trenér ( i když ho někdy na trénincích nesnáším tak bych ho neměnila) jsem po operaci kolena a Honza mi přizpůsobil tréninky tak, abych do toho naplno šlapala a vůbec se necítím být nějak omezována. Určitě ho jako trenéra můžu jenom doporučit. Je vám i mimo tréninky k dispozici. Proste je to profesionál, který ví co dělá

  5. K Honzovi chodím několik měsíců a každý trénink má dopředu dobře promyšlený a připravený. Zároveň je velmi komunikativní a dokáže člověku dobře vysvětlit princip cviku a jeho efekt. Cvičím s ním moc ráda a neustále mě nutí posouvat hranice mých možností. Každopádně vřele doporučuji:-)

  6. S Honzou jsme společně odcvičili zatím jen pár tréninků, ale už teď vím, že to je trenér, kterého jsem hledala. Na každý trénink se těším a líbí se mi, že Honza s klienty pracuje hodně individuálně, sleduje jejich stavbu těla a zaměřuje se na to, aby klienty „narovnal“ 🙂 Tréninky má připravené a jen tak vám něco neodpustí, prostě s Honzou se maká! 🙂 Takže … dobrá práce, trenére!

  7. Ač mě posilko nikdy nebavilo a do fitka jsem nikdy nechodil, potíže se zády mě zprvu dovedly na „pár tréninků“ k Honzovi. A dnes má cvičení s ním již téměř dva roky své pevné místo v mém diáři. Tréninky jsou ze strany Honzy promyšlené, pečlivě připravené a vždy originální. S Honzou mě posilko baví a do fitka se pokaždé těším! A co je nejpodstatnější – záda nebolí.

  8. Kvalitní spolupráce

    Honza je člověk na svém místě. Baví ho co dělá a díky tomu to baví i klienty (i mne). Dokáže se přizpůsobit individuálním potřebám, vždycky umí pomoct či poradit. Každý trénink je individuální, což se mi líbí. Zvládá tréninky přizpůsobit aktuálním potřebám i požadavkům. Všechny tréninky, i ten kruhový, má vždy s pečlivostí připravený a promyšlený. Je skvělé vidět na sobě výrazné zlepšení a určitě za to patří Honzovi veliké díky! Po menší pauze se vracím a nemůžu se dočkat.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Na Hřebenech II 1718/10
140 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner