Bc. Jana Váňová

Masáže a regenerace Praha-Letňany. Klasická masáž, sportovní masáž, Breussova masáž, relaxace a další

Masáže a odborné poradenské služby poskytuje specialistka wellness Mgr. Jana Váňová, odborná masérka s více než desetiletou praxí. Mgr. Jana Váňová absolvovala a zdárně ukončila bakalářské studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy (Praha 2), obor ergoterapie. V roce 2017 ukončila magisterský obor wellness specialista na Vysoké škole tělovýchovy a sportu Palestra. Při psaní Diplomové práce na téma „Ticho“ popsala novou metodu „Vnitřní ticho“ aplikovanou současně s „Masáží wellness“. Metoda „Vnitřní ticho“ i „Masáž wellness“ byla postupně vyvinuta a uznána při obhajobě jako nová metoda a masáž.

Všechny prováděné procedury jsou řádně certifikovány.

Před klasickou a sportovní masáží nahříváme na přání zákazníků, masírované partie těla soluxovou lampou. Nahřátím masírované partie dochází ke zvýšenému prokrvení v dané oblasti, čímž se zvýší účinek samotné masáže. Dále zahříváme také masážní oleje, čímž dochází ke zvýšení účinku během masáže lepším vstřebáváním oleje do masírovaných svalů.

K masáži používáme velmi kvalitní přírodní oleje značky Sixtus, obsahující 12 druhů bylin, které nejsou určeny jen pro profesionální sportovce, ale také pro všechny, kteří chtějí odstranit bolesti svalů a únavu prostřednictvím masáže. Jsou vhodné pro celkové uvolnění a relaxaci. Oleje této značky jsou používané naším olympijským týmem a používal jej i náš hokejový tým na olympiádě v Naganu v roce 1998.

Nabídka masáží:
– Klasické masáže
– Masáže lávovými kameny
– Baňkové masáže
– Lymfoterapie
– Antimigrenózní masáž
– Masáž wellness
– Lifting obličeje
– Anticelulitidní ozónové masáže
– Reiki (ošetření bioenergií)
– Meridiánová masáž
– Reflexní terapie
– Breussova masáž
– Dornova metoda
– Poradenství a rehabilitace
– Spirální stabilizace páteře
– Kineziotaping

→ Každý z masérů má pro svého klienta připravený individuální program, aby byly výsledky co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se mohou lišit ceny za jednotlivé masáže či balíčky. Cena je smluvní. My Vám ale garantujeme nejnižší cenu, jakou masér nabízí. Pro výši hodinové sazby kontaktujte přímo maséra 

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KONTAKTUJTE NÁS

Po-Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner