Martin Blažek

Profesionální fitness trenér a výživový poradce Praha 6, Dejvice. Hubnutí, tvarování, nabírání svalové hmoty, fitness doplňky...

PRACOVNÍ DOBA: úterý a čtvrtek v Centru pohybové mediícny, zbylé dny dle dohody

OSOBNÍ POPIS: Osobní fitness trenér – Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře (Praha 5 – Waltrovka). 3 roky jsem se aktivně věnoval kulturistice, poté jsem začal věnovat zdravější formě cvičení, kde kombinuji silovou stránku se zdravotní formou, kde nedochází k tak velkému přetěžování šlach, kloubů a svalů, ale je zachována efektivita cviků. Dbám na správné provedení techniky cviků, které vybírám na základě předešlé tělesné diagnostiky, aby bylo cvičení pro klienta co nejvíce efektivní. Stále se zdokonaluji, navštěvuji semináře, konference, workshopy a v poslední době se aktivně věnuji i oblasti fascií.

ABSOLVOVANÉ KURZY: Trenér II. třídy Fitness institut TONUS (PaedDr. Petr Tlapák, CSc.) DNS – koncept založený na vývojové kineziologii (Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D.) Spirální stabilizace páteře Dornova metoda Trigger points

ŠKOLENÍ: Diagnostika pohybového aparátu Anatomie a fyziologie člověka Hluboký stabilizační systém páteře Technika správného cvičení Cvičení s mládeží a seniory Diagnostika a tvorba cvičebního plánu Postizometrická relaxace a strečink

KONFERENCE A WORKSHOPY: Fascie v pohybu a sportu (Dr. Robert Schleip) Fasciální remodelace (Paul Edmondson) Fascie – propojení chodidla a středu těla (Dr. Federico Luzi) Fascie – mozek a dech (Amir Laf, Andrea Chellini)

→ Každý z trenérů má pro svého klienta připravený individuální program, aby byly Vaše výsledky co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se mohou lišit ceny za jednotlivé tréninky či balíčky. Cena je smluvní. My Vám ale garantujeme nejnižší cenu, jakou trenér nabízí. Pro výši hodinové sazby kontaktujte přímo trenéra ←

6 reviews

 1. Super přístup a profesionalita. Všem doporučuji.

  Mé zkušenosti s Martinem jakožto trenérem jsou výborné. Chtěl jsem zhubnout a zesílit, přičemž jsem s tím neměl žádné zkušenosti. Martin mi všechno vysvětlil, ukázal a doporučil doplňky. Teď je to můj osobní trenér, na kterého se vždycky upřímně těším. Je to profík, kterého bych doporučil každému.

 2. Skvělý trenér a člověk. Osobní přístup, věnuje se, dbá na správnou techniku a je vidět, že se vyzná. Čověk se i zasměje během tréninku, není to žádný suchar ani namyšlené mladé ucho, jak to tak u dnešních trenérů bývá.

 3. Thoughtful workouts

  Martin is a great trainer. He listens, asks and controls, that’s a very important part of any kind of workout. Every single workout differs from the one that we had a week ago, for example. Martin is not a lazy kind of guy he changes training all the time, so my body can’t get used to it.. We are doing exercises for body balance, power, cardio, stretching – all the kinds. I am extremely happy to go to the gym now, cause I am curious what I will be doing today.. Thank you, Martin 🙂

 4. Profesionální přístup, ochotný, dobrá komunikace

  Skvělý trenér, mám s ním super zkušenosti. Tréninky mi upraví dle mých cílů a připraví se na ně. Vše vysvětlí, řekne proč co dělat nebo nedělat. Tréninky nejsou nudné, ani streotypní. Rád pomůže a poradí i mimo trénink. Jsem velmi spokojený, těším se na každý trénink. Rozhodně doporučuji.

 5. Optimistic trainer, very good to talk to. We had training mainly with focus on technique of strength excercises. He is very punctual on excercise execution. I have very good experience.

 6. Professional trainer to achieve just the right fitness!

  Thank you Martin for your excellent training and guidance to make my fitness journey a success!
  Martin is a professional trainer that focused on my needs and fitness goals. He carefully guided me in all the strength training exercises to identify the incorrect postures and imbalance on movements that potentially would cause injuries.
  He answered all my questions regarding different types of exercises and techniques and provided recommendations that are more in tune with my age and my actual fitness shape.
  I highly recommend Martin and look forward to train again with him in few months to learn more and refresh techniques! ; )

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Milady Horákové 109
160 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner