Martin Blažek

Profesionální fitness trenér a výživový poradce Praha 6, Dejvice. Hubnutí, tvarování, nabírání svalové hmoty, fitness doplňky...

Osobní fitness trenér Praha 6 – Dejvice. Má 3-leté zkušenosti v kulturistice, takže Vám efektivně pomůže v rozvoji síly i nabírání svalové hmoty. Zároveň na sobě pracuje a zdokonaluje své znalosti v oblasti fitness, které v současnosti propojuje se zdravotním cvičením (fyzio-fitness). Své klienty vede především k celkovému zlepšení životního stylu, to nejen formou správné techniky efektivního cvičení, ale i formou správné výživy. Ve svém portfóliu má i vhodné doporučení fitness doplňků.

Vzdělání:
– Institut Tonus: PaedDR. Petr Tlapák, CSc.
– Trenér ll. třídy

Kurzy – semináře:
– Diagnostika pohybového aparátu
– Anatomie a fyziologie člověka
– Hluboký stabilizační systém páteře
– Sestavení tréninkového plánu
– Technika správného cvičení
– Cvičení s mládeží a seniory
– Postizometrická relaxace a strečink
– Doplňky stravy ve fitness

Specializace:
– Osobní fitness trénink
– Výživa a vhodná sportovní suplementace
– Silový trénink
– Zdravotní cvičení

→ Každý z trenérů má pro svého klienta připravený individuální program, aby byly Vaše výsledky co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se mohou lišit ceny za jednotlivé tréninky či balíčky. Cena je smluvní. My Vám ale garantujeme nejnižší cenu, jakou trenér nabízí. Pro výši hodinové sazby kontaktujte přímo trenéra ←

6 reviews

 1. Super přístup a profesionalita. Všem doporučuji.

  Mé zkušenosti s Martinem jakožto trenérem jsou výborné. Chtěl jsem zhubnout a zesílit, přičemž jsem s tím neměl žádné zkušenosti. Martin mi všechno vysvětlil, ukázal a doporučil doplňky. Teď je to můj osobní trenér, na kterého se vždycky upřímně těším. Je to profík, kterého bych doporučil každému.

 2. Skvělý trenér a člověk. Osobní přístup, věnuje se, dbá na správnou techniku a je vidět, že se vyzná. Čověk se i zasměje během tréninku, není to žádný suchar ani namyšlené mladé ucho, jak to tak u dnešních trenérů bývá.

 3. Thoughtful workouts

  Martin is a great trainer. He listens, asks and controls, that’s a very important part of any kind of workout. Every single workout differs from the one that we had a week ago, for example. Martin is not a lazy kind of guy he changes training all the time, so my body can’t get used to it.. We are doing exercises for body balance, power, cardio, stretching – all the kinds. I am extremely happy to go to the gym now, cause I am curious what I will be doing today.. Thank you, Martin 🙂

 4. Profesionální přístup, ochotný, dobrá komunikace

  Skvělý trenér, mám s ním super zkušenosti. Tréninky mi upraví dle mých cílů a připraví se na ně. Vše vysvětlí, řekne proč co dělat nebo nedělat. Tréninky nejsou nudné, ani streotypní. Rád pomůže a poradí i mimo trénink. Jsem velmi spokojený, těším se na každý trénink. Rozhodně doporučuji.

 5. Optimistic trainer, very good to talk to. We had training mainly with focus on technique of strength excercises. He is very punctual on excercise execution. I have very good experience.

 6. Professional trainer to achieve just the right fitness!

  Thank you Martin for your excellent training and guidance to make my fitness journey a success!
  Martin is a professional trainer that focused on my needs and fitness goals. He carefully guided me in all the strength training exercises to identify the incorrect postures and imbalance on movements that potentially would cause injuries.
  He answered all my questions regarding different types of exercises and techniques and provided recommendations that are more in tune with my age and my actual fitness shape.
  I highly recommend Martin and look forward to train again with him in few months to learn more and refresh techniques! ; )

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Milady Horákové 109
160 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner