Jakub Zvelebil

Osobní fitness trenér Praha 8, Dolní Chabry. Výživa, fitness, cvičení, hubnutí, rýsování...

Akreditovaný „Instruktor fitness” a držitel osvědčení o způsobilosti k vedení „Funkčních tréninků” (BOSU, TRX, Kettlebelly, Lodní lana…)

Nabízí mnohaleté zkušenosti z oblasti sportovního koučinku dospělých i dětí.
Primárně se zaměřuje na cvičení pro ženy, kterým pomáhá s jejich problémovými partiemi, jako jsou například stehna, hýždě či bříško. Naučí Vás, jak zpevnit ochablé svaly, zbavit se přebytečného tuku, povislé kůže a vrátí tak Vašemu tělu pevnost a vitalitu.
Spolupracuje také s muži, kterým pomáhá nabrat svalovou hmotu, získat sílu, zpevnit břišní svaly a zbavit se tak nevzhledného pupíku.
Dále se již mnoho let zaměřuje na sportovní přípravu dětí.  Rozvíjí v dětech pohybové základy, ze kterých mohou těžit při svém dalším sportovním růstu.

To vše pomocí soukromých tréninkových lekcí, kruhových tréninků a také sestavováním jídelníčků či tréninkových plánů.

Během své kariéry vyzkoušel mnoho druhů tréninkových a stravovacích principů, jak na sobě, tak na svých klientech. Sám před zahájením své profesní dráhy nejprve zhubnul 25 kg, primárně z tukové tkáně a následně nabral 5 kg čisté a kvalitní svalové hmoty. Porovnávací fotky Před a Po můžete najít na jeho webových stránkách.

V současné době se nejvíce vzdělává v Akademii IQ Pohyb, jejichž rehabilitačně-zdravotní pojetí oblasti fitness se mu stává vlastním. Veškeré Jakubovy získané certifikáty a informace o vzdělání naleznete na jeho webu.

Spolupracujte s Jakubem a získejte zpět svoji ztracenou energii, na kterou máte právo.
Získejte zpět své tělo, které si zasloužíte.

Každý z trenérů má pro svého klienta připravený individuální program, aby byly Vaše výsledky co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se mohou lišit ceny za jednotlivé tréninky či balíčky. Cena je smluvní. My Vám ale garantujeme nejnižší cenu, jakou trenér nabízí. Pro výši hodinové sazby kontaktujte přímo trenéra

6 reviews

 1. jakub je velmi peclivy a dusledny ve svych trenicich, pokud mate jako klient nejaky zdravotni problem vzdy trenink prizpusobi vasim moznostem.
  nikdy vam, ale nedovoli abyste ve svych cilech polevili:)

 2. Tvrdě za svým cílem

  Jakub udělá všechno proto, abyste dosáhli svého cíle a neztratili motivaci. Během tréninku se Vám pozorně věnuje a dokáže Vás správně nakopnout k výkonům, o kterých jste ani sami nevěděli, že jste jich schopni. S Jakubem zkrátka překonáte svoje hranice, dosáhnete svých cílů a ještě se u toho budete usmívat. A pak se Vás bude jen každý ptát, s kým, že to cvičíte, že vypadáte tak skvěle. Nelze jinak, než doporučit! 🙂

 3. Perfektní cvičení

  Ráda bych zde pochválila Jakuba za jeho práci. Je vidět, že ho kontakt s klientem baví a své práci je naprosto oddaný. Nejenže mě trénuje a dává rady, ale snaží se mě zásobit i novými poznatky ohledně stravy a informací z kurzů, na kterých se dále vzdělává. S Jakubem jsme teprve v začátcích mého snažení, ale věřím, že s ním se dokáži překonat, ale hlavně vydržet cvičit déle než jeden týden jako tomu bylo doposud. (Nyní spolu cvičíme už osm měsíců, jupí 🙂 ) S Jakubem jsou tréninky dynamické a intenzivnějšího charakteru, ale přesto velmi dbá na vaše schopnosti i aktuální kondici. Individuály mohu porovnat s kruhovými tréninky, kterých se ráda zúčastňuji, a i na nich se Jakub snaží maximálně věnovat klientovi.Závěrem tedy Jakuba mohu doporučit jako osobního trenéra i ostatním, dokonce i těm, kteří se sportu doposud vyhýbali obloukem jako já.

 4. Velmi dobrý trenér

  Ke Jakubovi chodím už skoro rok pravidelně jednou týdně na Crossfit a jsem s ním maximálně spokojený. Pro mě jako začátečníka nebylo úplně jednoduché se odhodlat a začít na sobě pracovat, ale právě Jakubův přístup mi v tomto ohledu dost pomohl.

  Jakub mě vždy motivuje k větším výkonům, ale zároveň i trpělivě vysvětluje jednotlivé cviky tak, abych je dělal maximálně efektivně a zároveň si neničil tělo. Navíc když jsem měl nějaký zdravotní problém, přizpůsobil mi trénink tak, abych si zranění dále nezhoršoval.

 5. Empatický skvělý trenér

  Vždy jsem měla zkušenosti s tvrdými trenéry, kterým šlo jen o viditelný výsledek jejich práce. Jakub je ale člověk, kterému jde nejen o výsledek, ale zároveň o Váš pocit ze cvičení a zdravého životního stylu. Dokáže Vás zaujmout svými poznatky nejen z kurzů, které stále absolvuje, ale také ze života, které má sám odzkoušené. Dokáže perfektně odhadnout individuální schopnost člověka při cvičení, a proto přesně ví, jaký plán pro něj vytvořit. A kdyby se Vám stalo, že už jste psychicky vyčerpaní, dokáže Vás namotivovat tak, že do toho opět skočíte po hlavě. Díky tomu, že na vlastní oči vidím, jak sám se svou metodou zhubnul, mám chuť to také vyzkoušet.
  Jakub je zkrátka skvělý trenér 🙂

 6. TOP trener 🙂

  Nikdy me nebavil sport tolik jako s Kubou. Perfektni zapal do prace, vysvetleni cviku, provedeni, inovace na sve vlastni cviky, zkratka clovek co vi a predava svou energii dale. Dekuju za kazdy kruhovy trenink a vim, ze jednou to tenhle trener dotahne hodne daleko.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KONTAKTUJTE NÁS

fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner