Energy Life

Masáže, lymfodrenáž, solná jeskyně Liberec 1, centrum.

To pravé místo k vašemu odpočinku a relaxaci přímo v centru města. Masáže, solná jeskyně, přístrojová lymfodrenáž, infrasauna Liberec 1-centrum.

Naše Studio Vám v dnešní uspěchané době nabízí komplexní nabídku služeb, které velmi pozitivně přispívají k fyzické i duševní pohodě.

Naší filozofií je komplexní přístup k člověku. Tělo a duši chápeme jako jeden celek a tomu přizpůsobujeme naši práci. Klademe důraz nejen na prevenci nemocí, ale také se snažíme soustředit pozornost na každého klienta vůči sobě samému.

Jsme tu, abychom Vám v jedinečném prostředí nabídli procedury, při jejichž absolvování se můžete zastavit a nechat se unášet na vlně dobrého pocitu. Dobrého pocitu zejména z toho, že děláte něco pro své zdraví, které musí odolávat tlaku ze všech stran.

Jaké procedury u nás najdete

Účinky jednotlivých procedur mají nejen preventivní charakter, ale také je lze chápat jako doplňkové procedury k medicínské léčbě.

Solná jeskyně

Solná jeskyně je výborná zejména pro astmatiky, osoby s dýchacími a kožními problémy.

Infrasauna

Infrasauna nabízí zejména přípravu imunitního systému na zimní období. Celkově napomáhá stimulovat odolnost organismu.

Masáže

Masáže poskytují úlevu jak na fyzické tak na duševní úrovni. Stimulují a dodávají energii. Působí preventivně, ale zároveň mohou významně zlepšit již nastalou disharmonii organismu.

V nabídce najdete celou řadu nejrůznějších masáží, které nejlépe odpovídají vašemu momentálnímu stavu – sportovní, biodynamickou, lymfodrenáž apod.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž pomocník při prevenci problémů lymfatického systému. Rovněž uvolňuje napětí a bolesti v nohách vzniklé po dlouhodobé sportovní nabo pracovní zátěži.

Suchá uhličitá koupel

Suchá uhličitá koupel působí blahodárně na cévní systém, ovlivňuje krevní tlak a hormonální systém, vyrovnává funkce nervového systému, má příznivé účinky při léčbě kůže, přispívá k odstranění otoků, má pozitivní vliv na revmatické choroby a osteoporózu.

Co je pro nás důležité

Naší hlavní motivací je Vaše spokojenost, a proto dbáme na individuální, osobní přístup. Stávající služby udržujeme v nejvyšší možné kvalitě a celkovou nabídku se budeme snažit rozšiřovat o další, pro Vás užitečné služby.

Pokud u nás budete spokojeni, podělte se o to prosím se svou rodinou a přáteli, je to ta nejlepší reklama. Pokud budete nespokojeni, řekněte to nám.

Přijďte nebo volejte, těšíme se na Vás!!

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Barvířská 15
Liberec 460 07 Liberecký kraj CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner