Chott Movement

Privátní rehabilitace a cvičení Praha 12, Modřany. Fyzioterapie, funkční trénink, skupinové cvičení, zdravotní cvičení, fitness trénink a další.

Privátní rehabilitace a cvičení Praha 12 – Modřany. CHOTT MOVEMENT JE NOVĚ VZNIKLÝ KONCEPT, KTERÝ SPOJUJE VŠE POTŘEBNÉ PRO VÁŠ LEPŠÍ POHYB.

Vytvořili jsme místo, kde najdete pomoc při bolestech a pohybových omezeních, získáte kvalitní informace o svém fyzickém stavu a naleznete i řešení v podobě cvičení a pohybové terapie.

Naše práce je postavena na znalostech z oblasti fyzioterapie, kineziologie a sportu. Jedno bez druhého nám nedávalo smysl, vždy něco chybělo. Až kombinací zkušeností z těchto odvětví jsme dokázali poskytnout služby na té nejlepší úrovni a vyhovět širokým nárokům všech našich klientů – od amatérů po sportovce, od dětí až po seniory.

Naším cílem je naučit vás vnímat své tělo tak, aby jste jej mohli dlouhodobě, bezproblémově a naplno využívat, ať už při aktivním pohybu nebo v každodenním životě.

Specializace:
– Fyzioterapie
– Rehabilitace
– Diagnostika
– Kompenzační cvičení
– Zdravotní cvičení
– Funkční trénink
– individuální trénink
– Skupinové lekce

Cvičební prostory se nacházejí v budově ZŠ Pertoldova (Pertoldova 12, 14300, Praha -Modřany). Máme samostatný vchod z boku budovy, z ulice Pavelkova. V případě zavřených dveří zvoňte na Hopsáme.cz nebo volejte.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pertoldova 12
143 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner