CrossFit Plzeň

První a jedinný licencovaný Crossfit v okolí Plzně. Tělocvična, posilovna a fitness Plzeň 3, Východní Předměstí. Kondiční cvičení, nabírání svalů, Cross Training a další

První a jediný licencovaný Crossfit v Plzni!
Navštivte náš gym, pokud si chcete efektivně zacvičit, odreagovat se či zlepšit fyzickou i psychickou kondici. Nabízíme místo, kde si dáte pořádně do těla a zároveň se spřátelíte se super lidmi. Zakládáme si na rodinné a přátelské atmosféře, kde si lidé plní své sny a své tělo dostávají do skvělé formy.
Naším cílem je vytvoření komunity, která pro Vás bude druhou rodinou. Záleží nám na zlepšení vaší výkonnosti, koordinaci, flexibility a společně zvýšíme vaši sílu a celkovou fyzickou kondici. Mimo to zjistíte, naše CrossFit tělocvična není jen místo na cvičení, ale je to i místo, kde budete rádi trávit své volné chvíle.

O nás:
CrossFit je určen pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy a snadno jej lze přizpůsobit každému jedinci, který touží zlepšit svoji kondici a zároveň se chce naučit nové a neznámé prvky cvičení. CrossFit není jen obyčejné cvičení, ale je to životní styl. Naším cílem je vybudovat komunitu a skvělou partu lidí, kteří drží při sobě, tak jako je tomu ve světě v ostatních CrossFit boxech.

Pokud u nás začnete cvičit, stanete se součástí CrossFit komunity, ve které budete vždy vítáni, získáte mnoho nových přátel, se kterými si můžete vyrazit na výlet či uspořádat BBQ.
K nám lidé chodí proto, aby se stali svým lepším já a neustále překonávali sami sebe.
Vítáme všechny začátečníky, kterým bude věnována větší pozornost jak ze strany trenérů, tak i ze strany ostatních atletů.

Trenéři:
Nabízíme jedinečný individuální přístup a profesionalitu z naší strany. Máme za sebou CrossFitové zkušenosti ze zahraničí (USA, Kanada, British Columbia, Německo, Rakousko, Rusko, Mexiko a další…).

Začínáme:
ZÁKLADNÍ KURZ
– CrossFit obsahuje mnoho prvků, které z klasického fitness či jakéhokoliv sportu neznáte, proto každý, kdo by se chtěl stát součástí tohoto životního stylu, by měl projít základním kurzem.
Tento kurz je POVINNÝ, tzn. nutný pro všechny budoucí zákazníky. Pokud se již CrossFitem nějaký čas zabýváte, domluvte se s trenérem a vše společně prodiskutujte. On posoudí, zda je základní kurz nutný.

Základní kurz je určen především pro lidi, kteří si nejsou jisti technikou některých cviků, které CrossFit používá.
Zde se dozvíš, jak dané cviky správně provádět, vše bude vysvětleno a ukazováno naším certifikovaným trenérem především s minimální zátěží. Jde o Tvé zdraví, proto by si měl každý techniku nejprve osvojit a až poté přidávat závaží, aby si neublížil.

Zde bude také spoustu času na Tvé dotazy, protože na této hodině je maximálně 5 lidí.

Kurz se skládá ze 4 úvodních hodin, na kterých Tě seznámíme se základními pohyby v CrossFitu, kterými jsou:
– air sqaut
– front squat
– over head squat

– shoulder press
– push press
– push jerk

– deadlift
– sumo deadlift high pull
– medicine ball clean

Čtvrtá hodina bude zaměřena především na dotazy, případně zopakování složitějších technik. Dále se budeš moci poprvé spojit v „tým“ s ostatními a budeš mít možnost vybrat si cviky o kterých by ses chtěl dozvědět více. Budeš mít na výběr vše, co CrossFit obsahuje, ano opravdu vše.

Tešíme se na Vaši návštěvu, Váš tým CrossFit Plzeň 😊

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

U Ježíška 2
326 00 Plzeňský kraj CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner