Bodytec Brno EMS

EMS trénink - cvičení budoucnosti. Moderní posilovna Brno, osobní fitness trenér, hubnutí a tvarování postavy

Bodytec je HI-TECH revoluční metoda elektro svalové stimulace (EMS) za pomocí špičkového zařízení zn. MIHA BODYTEC (Made in Germany).

Tato metoda, která aktivuje všechny hlavní svalové partie, zejména stehna, hýždě, boky, břicho, dokáže velmi účinně a šetrně formovat postavu. Dále zrychluje metabolismus, zvyšuje energetickou spotřebu, a tím dochází k úbytku nechtěných tukových zásob na problémových místech. Zároveň dochází k zpevnění svalstva a trvalému snížení tělesné hmotnosti. Metoda EMS velmi účinně působí na odstranění celulitidy a její prevenci, napíná, prokrvuje pokožku, čímž ji dodává vitalitu a zdravější vzhled.

Metoda elektrické stimulace pochází z vesmírného výzkumu, kde využívali tuto technologii při rehabilitaci kosmonautů, kterým ve stavu beztíže atrofovalo svalstvo.

Zatímco u tradičního cvičení je to centrální nervová soustava, která prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb, EMS technologie aktivuje kontrakci svalů prostřednictvím elektrických impulsů z vnějšku. Sval nepozná rozdíl mezi tím, zda je elektrický impuls vyslán z mozku nebo zda přichází z vnějšku. Výhodou je, že různé svaly se mohou stahovat současně s vyšší intenzitou a frekvencí, čímž lze dosáhnout viditelného a hmatatelného výsledku během krátké doby. Elektrická stimulace svalů okamžitě zaměstnává Vaše hlavní svalová vlákna (rychlá svalová vlákna).

Má spoustu pozitivních účinků a žádné negativní.

Smetanova 13
Brno 2 602 00 Jihomoravský kraj CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: 7:00 - 20:00 So: 9:00 - 14:00
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner