D & D fitness studio

Privátní fitness centrum a posilovna Praha 1, Nové Město. Bungee workout, Piloxing, tvarování postavy, kondiční cvičení, fitness cvičení...

Jsme inovativní koncept fitness cvičení, jediní na celém území ČR. Najdete nás v samotném centru hlavního města – Praha 1. Nabízíme nejen efektivní cvičení, ale zároveň máte u nás možnost vyzkoušet si něco nového a jedinečného formou zábavného cvičení, dokonce máte na výběr a sami si můžete zvolit obtížnost cvičení, tudíž je náš koncept vhodný pro jakoukoliv věkovou kategorii, je dokonce i jedno zda jste muž či žena. Cvičení máme připravené i pro ty nejnáročnější z Vás. Celou dobu na Vás dohlíží profesionální fitness trenér nebo zkušená fyzioterapeutka, v našem studiu lze i zakoupit kvalitní fitness doplňky a rádi Vám odborně poradíme i co se týče výživového poradenství. Chceme nabízet komplexní služby každému klientovi, který nás navštíví.

Co nabízíme?
Fitness cvičení během kterého se zapotíte, spálíte tuky, zpevníte tělo a zároveň se pobavíte. Bungee workout, který je inspirovaný cirkusovými technikami kombinovanými s fitness a tancem.
Při Bungee workoutu zapojíte všechny svaly těla a především posílíte svalový korzet (core). Jedná se o spojení kardio tréninku se silovým cvičením a naším cílem je udělat cvičení ZÁBAVOU.

BUNGEE WORKOUT
Bungee workout Level 1:
Tyto lekce jsou určeny pro úplné začátečníky, kteří se s bungee setkávají poprvé nebo si po první lekce nejsou jisti a potřebují si Level 1 zopakovat. Cvičí se jednodušší cviky a více se vysvětluje. Lekce je ale i přesto dynamická, svižná a o žádnou zábavu rozhodně nepřijdete.

Bungee workout Level 2:
Druhý level je určen pro ty, kteří již jednou nebo víckrát byli na Level 1, mají v cvicích jasněji, vědí a chápou, co a jak se musí cvičit, aby lekce měla patřičný slibovaný efekt a chtěji si bungee již užít na plno. Bez absolvování Level 1 není možné jít na lekci Level 2!

Bungee workout easy Level 1:
Tato lekce je určená lidem, kteří se s bungee setkávají poprvé, chtějí si lekce vyzkoušet, ale nejsou si zcela jisti, že klasická lekce bungee je pro ně ta pravá. Důvody mohou být malá fyzická kondice, vyšší váha, vyšší věk a nebo jen chuť si užít bungee v pomalejším tempu a s důkladnějším vysvětlováním.

Bungee workout easy Level 2:
Druhý level easy lekcí je určen pro ty, kteří absolvovali lekce easy level 1, cvikům rozumí a chtějí si začít užívat lekce bungee bez častých vysvětlovacích pauz, popřípadě i klasický level 1, ale zjistili, že ostatním nestačí a chtějí zvolit pomalejší tempo. Lekce jsou ale opět vedeny v pomalejším tempu. Bez absolvování easy Level 1 nebo klasický level 1 není možné jít na lekci easy Level 2!

BUNGEE FIT
Tyto lekce jsou věnované kombinaci dynamického i silového tréninku. Cvičíte po celou dobu proti odporu bungee lana a díky jeho upnutí přes pánev posilujete střed těla po celou dobu všech cviků.

BUNGEE REHAB
Tyto lekce jsou zejména pro lidi, kteří mají problémy s bederní páteří, kolenními klouby a jinými omezeními, které jim brání v provozování běžných sportů. Lekce vede pouze fyzioterapeut, který se vlivem cvičení snaží o zmírnění výše zmíněných obtíži a je nutný menší počet účastníků na lekci.

CONTEMPORARY DANCE
Contemporary Dance je pojem, který se začal používat v 90. letech minulého století. Čerpá prvky z moderního a postmoderního scénického tance, zastřešuje a využívá různé taneční techniky a pohybové styly jako floorwork, improvizace, kontaktní improvizace a release technika. Tento taneční styl vznikl jako reakce na poněkud rigidní techniku baletu. Jeho zakladatelkami byly Isadora Duncan a Martha Graham. Jejich cíl spočíval v nalezení nenucenosti pohybu použitím přirozených linií těla a jeho energie.

ZUMBA + POSILOVÁNÍ
Tyto 90ti minutové lekce jsou vhodné pro všechny klienty, kteří milují tanec a zároveň se chtějí pořádně zapotit i posílit problémové partie. Základem kardio-fitness je hudba, která Vás bude bavit. Kombinujeme latinsko-americké rytmy i populární hudbu, kterou znáte z rádií, a vytváříme krátké choreografie že základních tanečních prvků. Posledních 30 minut lekce vždy slouží posilování problémových partií a nezbytnému protažení.

FUNKČNÍ TRÉNINK
Funkční trénink je soubor cvičení, které přirozeným způsobem zapojují co nejvíce svalových skupin najednou a to tak, aby maximálně odpovídaly potřebám daného jedince. Podstatou funkčního tréninku je, že každý člověk má své vlastní individuální potřeby a proto se může stát, že každý na lekci bude cvičit trochu něco jiného a trochu jinak.
Kruhový trénink se zaměřuje na komplexní posílení celého těla. Využívají se při něm různé pomůcky, mnoho cviků je však založeno na posilování s vlastní vahou těla.

KRUHOVÝ TRÉNINK
Kruhový trénink se zaměřuje na komplexní posílení celého těla. Využívají se při něm různé pomůcky, mnoho cviků je však založeno na posilování s vlastní vahou těla.

PILOXING
Piloxing spojuje pohyby Pilates a boxu v intervalovém tréninku, které zatočí s tuky vytvaruje svaly a posílí střed těla (core). Lekce jsou výzvou, ale zároveň zábavou, díky které získate svou vysněnou postavu.

PILOXING BARRE
V Piloxing Barre se setkáváme nově s prvky klasického baletu, boxu a tance.

PILOXING KNOCKOUT
Je intervalový trénink zaměřený na spalování, rýsování a budování fyzické zdatnosti.

PORT DE BRAS
Je fitness styl z řady body & mind. Tento styl je určen k aktivní relaxaci těla i mysli. V jednoduchých sekvencích se ladnými pohyby protáhnete a odreagujete od reality.

POWER JÓGA
Je zajímavou alternativou například k aerobicu nebo pilates. V power józe je důraz kladen hlavně na sílu a ohebnost.

LATIN – FIT
Taneční kurz je postavený na dynamice, atraktivitě a energii, kterou v sobě skrývají latinskoamerické tance a je doplněný o posilovací část zaměřenou na problémové partie – zadeček, stehna, střed těla a bříško.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Opatovická 18
110 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: 9 - 21:30 hod So: zavřeno Ne: 16 - 21hod
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner