Multipower.cz

Multipower - lídr na evropském trhu sportovní výživy. Fitness doplňky Praha 4, Braník. Výživa, sportovní suplementace, vytrvalost,redokce hmotnosti...

Německá značka MULTIPOWER s více jak 38-ti letou tradicí neustále rozvíjí své port-folio a v současné době zásobuje sportovce ve 36 zemích světa.

V ČR ji zastupujeme my, firma USAS s.r.o. Jsme stabilním a silným partnerem na trhu se sportovní výživou od roku 1990. Po celou dobu se současně zabýváme distribucí a přímým prodejem sportovní a doplňkové výživy. Širokou nabídkou dokážeme uspokojit každého sportovce (vrcholového i rekreačního) z jakéhokoliv sportovního odvětví.

Díky dlouholetému působení na trhu a zkušenostem se nám spolu s prestižními lékaři a trenéry podařilo spoluvytvářet profesionální stravovací režimy pro účastníky olympijských her, mistrovství světa, členy reprezentačních a ligových týmů. Důvěru jsme si získali u mnoha význačných osobností samozřejmě především ze sportovního sektoru, ale také z politiky, kultury, médií i showbyznysu.

Individuální stravovací programy, ale hlavně vytváříme především pro běžnou sportující veřejnost, pro trpící nadváhou redukční programy nebo pro nadměrně stresované manažery regenerační programy.

Všem, kteří na nás spoléhají, nabízíme širokou nabídku originálních produktů, výjimečnou kvalitu splňující přísné evropské standardy a samozřejmě skvělé ceny. Naše zkušenosti a zkušenosti stabilních německých výrobců sportovní a doplňkové výživy, které jsou na špici evropského trhu desítky let. Za samozřejmost pokládáme odborný, osobní přístup našeho týmu.

Kompletní sortiment produktů pro všechny druhy sportů – proteiny, gainery, iontové nápoje, proteinové tyčinky, energetické tyčinky i gely, thermo spalovače, l-carnitin, creatin, krealkalyn, redukční programy a další …

Konzultace a pomoc s výběrem na info@multipower.cz

Teď už záleží jen na Vás. Vyzkoušejte naše služby! Ujišťujeme Vás, že zvolíte to nejlepší!

velkoobchod a zásilková služba U Ryšánky 4, Praha 4

po-čt: 8:00 – 16:30 hod
pátek: 8:00 – 14:30 hod

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

U Ryšánky 4
147 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

po, st, pá: 9:00 - 18:00 hod út, čt: 9:00 - 19 hod
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner