K&K Family Fitness

Posilovna Praha 2, Vyšehrad. Fitness, doplňky, solárium a další.

K&K Family Fitness je sportovní zařízení rodinného typu. Klademe důraz na osobní přístup a snažíme se maximálně vycházet vstříc vašim individuálním potřebám. Ideální zejména pro lidi, kterým jsou cizí velká sportovní centra.

Nemusíte podepisovat smlouvu, abyste se stali členy klubu. Dáváme možnost svobodné volby a je jen na vás, zda zvolíte jednorázový vstup či zakoupíte některý z druhů výhodného předplatného.

Kromě posilovny, která zaujímá největší část našeho sportoviště, je zde ještě sál, kde si můžete zacvičit lady x form (skupinové cvičení pro ženy), jogu, břišní tance nebo si sami přijít zaboxovat do pytle, či zahrát ping pong – stůl, pálky i míčky k dispozici.

Pokud teprve začínáte, vždy je lepší oslovit osobního trenéra, který vás „zasvětí“ do základů cvičení – je to dobrá investice do vašeho zdraví. Kromě výše uvedených služeb můžete využít solárium, které se v centru také nachází.

Jedním z licencovaných trenérů je zároveň majitel fitness centra, Václav Kváča, který se kulturistice věnoval několik let na vrcholové úrovni. Několikrát se stal mistrem ČR ve své váhové kategorii a jednou mistrem Evropy.

Přijďte k nám a vyzkoušejte si sami, zda vám bude naše fitness vyhovovat. Slibujeme, že uděláme vše, abyste se cítili dobře a rádi se vraceli.

Navštivte také naši Facebook stránku na facebook.com/www.familyfitness.cz

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vratislavova 34
128 00 CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: 7 - 21 hod So - zavřeno Ne: 10 - 16 hod
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner