Jitka Čtvrtečková

Osobní trenér fitness a trenér kulturistiky Praha 8, Bohnice

Nechcete-li v posilovně zbytečně ztrácet čas a naopak efektivně formovat Vaši postavu potřebujete znát odpovědí na tři základní otázky. Co? Jak? Kdy?
Odpovědi jsou u každého jiné a s časem a s dosažitelnými výsledky se u každého mění. Ráda Vám pomohu na ně najít odpovědi a dohlédnu, aby jste v posilovně nedělali chyby a neztráceli tím Váš drahocenný čas.
Můj profesionální a individuální přístup je založený na oboustranné spolupráci mezi klientem a trenérem.
Moje komplexní služby osobního trenéra zahrnují podle Vaší volby sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby, spojené s Vaším cílem.
Pomohu vám odstranit problémy s nadváhou, ochablým svalstvem či bolestmi zad. Spolupráce je vždy individuální a zaměřená podle potřeb klienta.

→ Každý z trenérů má pro svého klienta připravený individuální program, aby byly Vaše výsledky co nejefektivnější. Z tohoto důvodu se mohou lišit ceny za jednotlivé tréninky či balíčky. Cena je smluvní. My Vám ale garantujeme nejnižší cenu, jakou trenér nabízí. Pro výši hodinové sazby kontaktujte přímo trenéra 

2 reviews

  1. Cíl dosažen

    Trenérka Jitak mě naučila jak se správně stravovat, aby můj cíl byl co nejlépe dosažitelný. Nešlo o dietu, ale o nový životní styl, abych neměla zbytečný hlad a zároveň chuť na sladké. Byla pro mě velikou motivací. Zároveň trenérkou, která sestavila trénink mě přímo na tělo. Nikdy nešlo o stereotypní trénink. Pokaždé jsem se na hodiny s Jitkou těšila, hodiny byly pohodové, avšak efektivní. Byla pro mě velkou oporou v cestě za mou vytouženou postavou. Patří jí velké díky!

  2. Jitka mi ukazala nový životní styl

    Jitka je svými znalostmi a zkušenostmi velký profesionál,byl jsem mile překvapen jejím přátelským,ale zároveň profesionálním přístupem. První pozitivní výsledky byly vidět již po pár trénincích. Velmi ji vděčím zato jak teď vypadám,pomohla mi shodit nadbytečný tuk a naopak příbrat kvalitní svalovou hmotu. Jitku mohu jedině doporučit. Jitka komplexně dobře zná problematiku těla,svalům rozumí a ví co dělá. Ke každému přistupuje jako k individuálnímu jedinci. S Jitkou jsem začal cvičit před 3 mesici a už jsou vydět úspěchy naší spolupráce. Stále mi vytváří cvičební plán kterým se řídím. Je to super trenérka a k tomu má nekonečnou trpělivost, jelikož dřeva jako já to opravdu potřebují. Každé cvičení je blbovzdorně vysvětleno tak že pokud je opravdu někdo jako já ….antitalent od přírody a netuší k čemu v posilovně všechna ta hýbatka slouží,tak i tak se nakonec vše naučí. Tím spíš,když každý váš pohyb sleduje a korigujě. Shrnuto podtrženo hodina plná dřiny a legrace za mně Jitka super

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zhořelecká 2
181 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: dle dohody So - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner