Fyzio Gym Cooper

Jedinečné propojení fitness a fyzioterapie Praha 5, Smíchov

FYZIO GYM COOPER je spojením fyzioterapie, fitness a sportu. Koncept naší práce tkví v jasně stanovených kritériích pro fyziologické držení těla a pohyb. Nápravu provádíme v pohybech běžného dne i ve specifickém pohybu jakéhokoliv sportu. Terapie vždy přechází v trénink, zaměřujeme se na získání síly do všech činností. Jsme schopni Vám pomoci s odstraněním bolesti, získáním správných stereotypů v běžných pohybech, naučením správné techniky při cvičení a získáním síly. Těmito úkony dosáhneme optimalizace držení těla a eliminace rizikových faktorů, Vaše tělo bude s Vámi poté v bezpečí.

Náš team se o Vás postará. Máme ucelený koncept, díky kterému můžeme dosáhnout Vašeho cíle. Na základě precizního vstupního vyšetření Vám stanovíme individuální plán pohybové terapie přesně na míru. Provedeme Vás celým procesem pečlivě a trpělivě, vše vysvětlíme a naučíme tak, abyste své tělo a jeho možnosti začali lépe chápat a efektivněji využívat.

Fyzio gym Cooper jsou prostory, ve kterých najdete pod jednou střechou terapii i cvičení. Vše probíhá pod vedením odborníků ze stran fyzioterapie, fitness a sportu. Propojili jsme znalosti a zkušenosti z těchto oborů a nyní je aplikujeme jednotlivcům na míru. Našim cílem je pracovat s lidmi tak, abychom zvýšili jejich životní komfort, a to jak v krátkodobém, tak v dlouhodobém měřítku. Snažíme se o to, aby se lidé po terapii a cvičení u nás cítili lépe a mohli svůj život žít zdravě, spokojeně a bezbolestně.

NÁŠ PROFESIONÁLNÍ POSTUP:
1) Konzultace
– Na úvodní konzultaci nám klient sdělí své potíže, cíle a požadavky. My klientovi představíme naše prostory a sdělíme co jsme schopni nabídnout. Konzultace probíhá v našich prostorách, je možné ji provést telefonicky.

2) Diagnostika
– Komplexní diagnostika pohybového aparátu je startovní čárou naší spolupráce. Jedná se o celkový screening Vašeho těla. Testujeme svaly a postavení kloubů – vše v základní pozici i v pohybu. Řešíme dýchání a další základní i sportovní pohybové stereotypy. Zjišťujme zda jsou základní cviky (dřep, klik, shyb, aj.) provedené technicky správně. Hledáme příčinu bolestí, pohybových omezení, zranění. Hodnotíme stav kůže, podkoží a fascií. Na základě provedené diagnostiky stanovujeme terapeutický/tréninkový plán.

3) Mobilita
– Pro začátek je nezbytné dosáhnout ideálního stavu měkkých tkání a kloubů. Prostřednictvím masáží, měkkých technik, specifických i nespecifických mobilizací se snažíme dosáhnout ve všech kloubech fyziologických rozsahů pohybu a optimálního svalového napětí. Fyziologická mobilita je podmínkou pro možnost nastolení stability v pohybovém aparátu.

4) Stabilita
– Udržuje tělo v mezích fyziologického pohybového rozsahu tak, aby při pohybu nedocházelo k poškozování tkání. Je základem pro efektivní, cílený a ekonomický pohyb.

5) Síla
– Je zcela nezbytná pro udržení dosažené mobility a stability. Lidské tělo je každý den pod tlakem mnoha zevních vlivů. V případě, kdy tělo nemá sílu těmto vlivům odolávat, snadno náporu podlehne a vytvoří náhradní stereotypy pohybu. Ty však mají na tělo deformativní vliv a veškerá Vaše snaha a energie vložená do tréninku mobility a stability přijde vniveč.

Náhled našich služeb zde:
http://fyziogym.cz/sluzby/

V naší sekci NOVINKY, jsi přijde na své každý z Vás:
http://fyziogym.cz/novinky/

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Xaveriova 2
150 00 CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner