Holfit

Privátní a moderní fitness centrum a posilovna Praha 10, Uhříněves.

Privátní a moderní posilovna a centrum zdraví v lokalitě Praha 10 – Uhříněves.

Naším posláním je holistický (celostní) rozvoj jedince, pomocí propojování osvědčených metod, ať již východního nebo západního směru.

V našich programech nehledáme jedinou metodu nebo jediný způsob rozvoje, ale jednotlivé metody kombinujeme tak, abychom dosáhli požadovaného výsledku. Věříme, že každý člověk stojí na určitém stupni svého vývoje, a pro svůj další rozvoj potřebuje různé, ale celostně zaměřené postupy.

V HOLFITu se věnujeme holistickým metodám upevňujícím zdraví a zaměřeným na jednotlivce z  pohledu celku. Zjednodušeně to znamená, že se věnujeme člověku jako celku na všech úrovních jeho bytí (mysl, tělo, duše). Tyto metody neustále zlepšujeme, na základě nových poznatků.

V našem klubu se zaměřujeme na osobní přístup. Můžete pracovat s osobním trenérem/koučem jeden na jednoho nebo využít některých z našich menších skupinových lekcí. V případě lekcí jsou počty omezeny na max. 10 účastníků, abychom se mohli všem plně věnovat.

Vyzkoušejte si lekce ZDARMA. První lekce je vždy na nás. 🙂

Specializace:
1) Holistická regenerace
2) Holistická kondice
3) Holistická výživa

1) Holistická regenerace
THAJSKÉ MASÁŽE
– Thajské masáže stimulují energetické dráhy v těle. Působením na tlakové body uvolňují svaly, klouby, šlachy, chodidla, protahují oblast páteře a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.

HOLISTICKÁ POHYBOVÁ OPTIMALIZACE
– pomáhá dostat Vaše tělo zpět do kondice. Tento rekondiční program Vám pomůže optimalizovat a aktivovat svalové řetězce, podpořit Vaši CHI energii, zlepšit držení těla a vyrovnat svalové dysbalance.

CVIČENÍ PRO MAMINKY PO PORODU
Cvičení dle nejnovějších fyzioteraputických poznatků je vhodné pro všechny ženy po porodu, ať už rodily přirozeně nebo císařským řezem, které za sebou mají šestinedělí a rády by se dostaly zpět do kondice.

PRIVÁTNÍ SAUNA
– Sauny jsou místem odpočinku pro tělo i ducha. Během Vaší návštěvy u nás, Vás nebude nikdo rušit. To Vám pomůže k ještě efektivnějšímu odpočinku, relaxaci a regeneraci.

2) Holistická kondice
CROSS TRAINING
– kondiční fitness program zaměřený na rozvoj všestrannosti. Pomocí cross tréninku si rozvinete hbitost, rychlost, koordinační shopnosti, vytrvalost, sílu a funkční hybnost.

JÓGA
– Jóga je jedna z forem zdravotního cvičení, která vede k vyrovnanosti a harmonii.

PILATES
– Cvičením pilates rovnoměrně protáhnete, posílíte a zpevníte hluboké svaly v těle, dále zlepšíte celkovou flexibilitu, sílu svalů a

3) Holistická výživa
HOLISTICKÁ NUTRIČNÍ OPTIMALIZACE

Náš program Vám pomůže zhubnout přebytečné kilogramy především z tukových zásob, získáte opět energii a budete vypadat a cítit se skvěle.

 

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Františka Diviše 56a
104 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner