Fitness studio DrFit

Moderní posilovna Praha 6, Řepy. Fitness studio NON-STOP, hubnutí, fitness trenéři, cvičení...

Našim hlavním cílem je nabídnout špičkové fitness studio za přijatelnou cenu pro každého. Chceme motivovat mládež k pravidelnému sportu namísto alkoholu, drog a cigaret. Připravujeme speciální programy pro seniory s cílem udržení zdraví až do vysokého věku. Velký důraz klademe na kvalitu prostředí, příjemný a kompetentní personál. Věříme, že díky pravidelnému cvičení ve fitness a zdravé stravě včetně vitamínů dokáže každý člověk výrazně upevnit své zdraví a kondici, což je základ pro život, ať už se rozhodnete dále dělat cokoli. Náš vkus na moderní fitness je velice jednoduchý. Vždy se budeme snažit být jednoduše nejlepší.

Fitness studio DrFit je vybaveno moderními stroji vlastní značky. Posilovna DrFit v Řepích je určena jak ženám pro svoji rozsáhlou kardio zónu k hubnutí, tak i muži zde najdou volné váhy, činky, dřepoviště aj.

Ve fitnessu DrFit můžete využívat:

  • rozsáhlé kardio zóny – běžící pásy, eliptiky s obrazovkou a wifi připojením, kola a stepper.
  • posilovací část – posilovací stroje, hrazda s dopomocí, legpress a hackendřep na kotouče, aj.
  • činkárna – činky do 45 kg, silová klec, volné osy
  • strečinková zóna – žebřiny, bosu, švihadlo, step stupínek, expandéry, TRX
  • klec na dřepy
  •  Fitness studio DrFit v Řepích má i cvičební sál, kde trenér vede kruhové cvičení ve večeních hodinách. Více: kruhové cvičení.

Parkoviště pro členy

Pukud se do fitnessu v Řepích chystáte autem, tak můžete zaparkovat na střešním parkovišti OC Řepy. Odtud je to do fitnessu už jen jedno patro po schodech. Parkoviště je pro členy fitness studia po dobu cvičení zdarma! Fitness má vyhrazeno polovinu střešního parkoviště pro své zákazníky. Tato polovina je označena zeleně zbarveným zábradlím.

Přijďte na první návštěvu zdarma!

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

1 review

  1. Musím říct, že fakt dobré fitko. Prostorné a moderně zařízené. Jako velké plus beru i to, že mají otevřeno Non-stop. Navíc fajnová obsluha.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Makovského 2B
Praha 618 163 00 Hlavní město Praha CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Ne: Non-stop
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner