CrossFit Olomouc

První a jediný oficiální CrossFit Olomouc. Posilovna, fitness trenér, crossfit trenér, funkční trénink a další...

– Cvičení pod zkušeným trenérem
– Cvičení pro každého
– Moderní prostředí

Programy:
START
Vše, co děláme v CrossFitu Olomouc se zaměřuje na kvalitu instruktáže, bezpečnost a efektivnost, takže pro postup do Basic a Classic lekcí je potřeba projít Start programem. Program klade důraz na provedení základních pohybů v CrossFitu, rozvoj dovedností. Na konci každé lekce je nějaký WOD. V osnovách jsou zahrnuty všechny typy cviků s vlastní vahou, kettlebell, olympijské vzpírání a atletika. PRVNÍ lekce ZDARMA pro všechny.

BASIC/CLASSIC
Nejsme jako obyčejné fitko, kde si děláš své věci. V našem CrossFit boxu budeš trénován pokaždé, co vkročíš dovnitř. Nejsme nosiči Tvých věcí, ti, co počítají každé opakování ani ti, co drží ručník. Jsme víc, než hlídači času, záznamník rekordů a motivátoři. Jsme záruka toho, že Tvůj WOD není lehký, leč ne nesplnitelný, že Tvoje forma a rozsah pohybu je správná, že Tvá rychlost/intenzita je dostačující, že cviky a zátěž je adekvátní Tvé úrovni fitness a také zajišťujeme bezpečnost a přínosy z výkonu. K tomu všemu Tě naučíme věci, o kterých by sis NIKDY nemyslel/a, že dokážeš v Tvém nynějším stavu. Naučíme Tě základy gymnastiky a olympijského vzpírání. Naučíš se, jak se pohybovat rychleji, jak vyprodukovat více síly a jak budovat sílu.

COMPETITOR
Každý z našeho boxu může vyrazit na závody poměřit své síly se členy jiných boxů a zažít atmosféru závodů plnou podpory a hecování i od soupeřů. Budeme jedině rádi, budeme na každého takového pyšní a budeme se snažit zajistit aspoň minimální podporu. Vřele doporučujeme. Pro ty, kteří chtějí ještě více a jsou ambiciózní a rádi by se viděli i na stupních vítězů, máme připraveny speciální lekce, které jsou náročnější, delší, intenzivnější a prověří schopnosti závodníka jak se patří. Kyblík na zvratky je zahrnut.

WEIGHTLIFTING
Naše lekce vzpírání poskytují atletům zdokonalení se v technikách olympijského vzpírání. Lekce zahrnují drily k zdokonalení samotných cviků, cviky na zvýšení síly. Plus…je to zábava házet nějakými těžkými váhami!

OPENGYM
OpenGym není lekce vedená trenérem, avšak ten je vždy k dispozici a bdí bystrým okem. Můžeš se ho kdykoliv na cokoliv zeptat, rád Ti poradí. Jde o Tvou bezpečnost. Z tohoto důvodů striktně vyžadujeme, abys měl minimálně základní zkušenosti s CrossFitem z naší nebo jakékoliv jiné LICENCOVANÉ tělocvičny. Pokud nejsi členem naší, ale jiné licencované tělocvičny a rád/a bys přijel/a, tak jen napiš nebo zavolej, ať o tobě víme a můžeme se těšit na tvou návštěvu. Pokud nemáš žádné zkušenosti s CrossFitem nebo jsi nikdy necvičil v licencované tělocvičně a chtěl/a by ses dojít podívat a zacvičit, doporučujeme napsat přes Facebook nebo email, případně zavolat nebo se osobně dostavit a domluvit se jak dál a určitě na něco přijdeme.

OSTATNÍ PROGRAMY, KURZY, …
Jelikož nedílnou součástí CrossFitu a také tou zásadní je mobilita, kettlebell, atletika, gymnastika, vzpírání, ale také třeba plavání, cyklistika a mnoho dalších, jako stravování a životospráva budeme se Vám všem snažit průběžně pořádat kurzy od specialistů daného odvětví, abyste mohli dále dle svých potřeb a nedostatků rozvíjet své schopnosti a být lepšími atlety. Stačí jen vznést požadavek kouči.

Za zkoušku nic nedáš.

Tým CrossFit Olomouc se na Tebe těší. Ceny vstupného naleznete zde.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Šlechtitelů
Olomouc 779 00 Olomoucký kraj CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

po: 15:30 až 21:00 út: 6:50 až 8:15, 15:30 až 21:00 st - čt: 15:30 až 21:00 pá: 6:50 až 8:15, 15:30 až 21:00 so: 8:30 až 12:00 ne: zavřeno
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner