Bodytec – Praha

Future of fitness, posilovna a fitness trenér Praha 8, Karlín

Nabízíme Vám jedinečnou HI-TECH revoluční metodu elektro myo stimulace (EMS) prostřednictvím špičkového zařízení značky MIHA BODYTEC. Díky technologii EMS můžete dosáhnout hmatatelného výsledku v podobě zlepšení fyzické výkonnosti a posílení stavby těla.

Tato metoda, při které procvičíte 90% svalů, aktivuje všechny hlavní svalové partie, a to zejména stehna, hýždě, ruce, boky a břicho, což má za následek účinné a šetrné formování postavy. Díky zrychlenému bazálnímu metabolismu tělo zvyšuje energetickou spotřebu a tím dochází k úbytku nechtěných tukových zásob na problémových místech a zároveň k tvorbě svalstva.

Bodytec Praha nabízí efektivní cvičení nejenom vrcholovým sportovcům či naprostým amatérům, ale i osobám s bolestmi zad či kloubů, kterým standardní formy cvičení nevyhovují. 20 minut cvičení týdně a dosahujete optimálních výsledků.

Co je BODYTEC?

Přístroj MIHA BODYTEC poskytuje revoluční metodu cvičení, založenou na elektrické stimulaci svalstva. Zatímco u tradičního cvičení je to centrální nervová soustava, která prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb, EMS technologie aktivuje kontrakci svalů prostřednictvím elektrických impulsů z vnějšku. Sval nepozná rozdíl mezi tím, zda je elektrický impuls vyslán z mozku nebo zda přichází z vnějšku. Velikou výhodou je, že různé svaly se mohou stahovat současně s vyšší intenzitou kontrakce.

Zajímavostí přístroje na principu EMS je, že tato technologie má původ v NASA. Jeden z následků pobytu ve vesmíru je, že kosmonautům atrofuje svalstvo, tudíž je jeho důkladné a pravidelné procvičování nezbytností. To do nedávné minulosti bylo řešeno dosti krkolomně, než byl vyvinut přístroj na bázi EMS. Praktická forma cvičení, která je účinná i při pasivní poloze, byla pro vesmírné požadavky naprosto ideální.

Jak probíhá trénink?

Po příchodu Vám zapůjčíme speciální sportovní oblečení. Dle Vašeho aktuálního stavu nastavíme náročnost, případně zacílení tréninku a poté probíhá 20 minut vlastní trénink. Po tréninku je k dispozici sprcha, čistý ručník s mycími potřebami, případně se u nás můžete občerstvit. Na trénink s sebou nic nepotřebujete a po tréninku odcházíte s krásným pocitem a těšíte se na další návštěvu.

 ÚČINKY NA SVALECH

▪ Šetrné formování postavy
▪ Zvýšení síly (dynamika, výbušnost)
▪ Zvýšení vytrvalosti
▪ Odstranění svalové nerovnováhy
▪ Zlepšení pohyblivosti

KOSMETICKÉ ÚČINKY

▪ Snížení příznaků celulitidy
▪ Aktivace metabolismu
▪ Redukce tuků
▪ Masážní efekt

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

▪    Zlepšení držení těla
▪    Snížení či odstranění bolesti zad
▪    Uvolnění od svalového napětí
▪    Zmírnění nebo odstranění inkontinence

 PSYCHICKÉ ÚČINKY

▪   Zlepšení duševní pohody
▪   Zvýšení odolnosti proti stresu
▪   Zvýšení odolnosti proti zátěži

1 review

  1. Hodnocení studia

    Naprosto skvělý přístup domácí atmosféra mohu jen doporučit.

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Thámova 11
Praha 186 00 CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: dle dohody So - Ne: dle dohody
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner