Individual Fitness

Fitness klub a EMS miha Bodytec Moravská Ostrava. Posilovna, trenéři, hubnutí, skupinové cvičení, redukce hmotnosti...

Fitness a kardio zóna 

Nejsme jen další fitko, jsme členský Fitness klub, který chce žít s vámi a pro vás. Našim cílem nebylo a nikdy nebude nasbírat, co největší počet klientů, kterým se nebudeme moci věnovat. Náš klub je založen na osobním přístupu ke každému členovi, splňuje kritéria nejmodernějšího fitness od špičkových strojů značky PANATTA Sport, přes zkušené trenéry, výživové poradce až po čisté a příjemné prostředí s veškerým servisem a zajímavými workshopy pro členy.

Stačí přijít a  krátce si s námi popovídat. My Vám navrhneme optimální členství, cvičební plán a pomůžeme s jídelníčkem. Pak je jen na Vás, zda se rozhodnete svoje cíle plnit společně s našim trenérem nebo sám.

Nejmodernější kardio stroje umožňují nastavení rychlosti, zátěže nebo sklonu běžeckých pásů. Stroje doplňuje Free Weight zóna vybavená lavičkami, jednoručními činkami, olympijskými osami, sand bagy, Kettlebelly a dalšími pomůckami pro silové posilování.

Skupinové lekce

Každý den trénujeme různé skupinové lekce, od pomalejších jako je joga, Zdravá záda, až po silovější kruhový a funkční trénink, Břišní buchy TRX, nebo TABATA. Perfektní spalovačka RACE WALKER je žhavou novinkou mezi aerobními skupinovými aktivitami a je vhodná opravdu pro každého. Vše pod vedením zkušených lektorů.

Osobní tréninky s trenérem

Osobní hodinový trénink s trenérem, který se věnuje pouze Vám. Na základě vstupní diagnostiky zdravotní kondice na přístroji IN BODY  vám trenér sestaví tréninkový plán na míru. Mít vedle sebe  hnací motor je výborné, zvlášť když začínáte cvičit. Všichni naši trenéři jsou certifikovaní a jsou to hlavně skvělé osobnosti, takže trénink bude zábava, ale i makačka.

EMS Miha Bodytec

EMS Miha Bodytec je revoluční cvičení vhodné opravdu pro každého. Ve speciálně navrženém obleku jsou rozvrženy elektrody, které stimulují 95 % veškerého svalstva.

Trénink probíhá se střídáním krátkých 4 vteřinových intervalů svalového záběru a uvolnění. Ve 20. minutách cvičení jsou svaly polovinu času zpevněny a druhou polovinu uvolněny a proběhne více než 51 tisíc svalových kontrakcí!

I když to není na první pohled patrné, je tělo zatíženo tak, jako by najednou odcvičilo 3 hodiny intezivního posilování v posilovně.  Po takové zátěži dochází k celkové regeneraci organismu až po 5 – 6 dnech a po celou tuto dobu tělo funguje ve zvýšeném energetickém režimu.

EMS je skvělé k uvolnění zatuhlých svalů, nebo k jejich posílení, výborné je na hubnutí nebo odstranění tělesných disbalancí. Trénink lze absolvovat v páru a je natolik intenzivní, že jej stačí absolvovat jen 1x týdně na 20 minut!

2 reviews

  1. Příjemná atmosféra s moderním vybavením a příjemnou obsluhou.

    Skvělé fitko. Čisté sprchy, klimatizace, moderní nové stroje. 2 sály na cvičení, spousta skupinových cvičení a skvělí trenéři.

  2. Super fitko, jsem začátečník – proto jsem lekce pro mě nejlepší. Jsou tam fakt super lidi, úsměv od ucha k uchu každý den 🙂

Napište hodnocení a komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

28. října 3346/91
702 00 Moravskoslezský kraj CZ
Naplánovat cestu

KONTAKTUJTE NÁS

Po - Pá: 6:00 - 22:00 So - Ne: 8:00 - 22:00
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner
fit-future-banner